Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénkebb fiúk! Írnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb fiúk! Írnátok olyan jeleket amik azt tudatják a lánnyal hogy neked bejön?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, kicsit félénkebb. Azt vettem észre hogyha egy társaságban vagyunk ahogy beszél nem rám néz, mintha kerülne, de néha elkapom a pillantását hogy engem néz amikor más beszél.

2023. aug. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha néz, az például jelenthet valamit, de sajnos pont egy ilyen srácnál a legnezebb megmondani.
2023. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amugy nagyon laza csak ez hogy nem mer a szemembe elég fura.
2023. aug. 6. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet, ha nem azért néz, mert bejössz neki?
2023. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha néz rád, és hirtelen elkapja a tekintetét akkor erősen van ott valami
2023. aug. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4# egyébként ha észreveszem hogy néz akkor én kapom el a tekintetemet.
2023. aug. 7. 08:06
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát úgy sose tudod meg, hogy tartja-e a szemkontaktust
2023. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul te ugyanolyan félénk és önbizalomhiányos vagy, mint ő?

Akkor így necces ügy lesz...

2023. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak azért nem tartom meg mert ha meg megtartom akkor valószínűleg tudni fogja hogy nekem tetszik és ha neki meg en nem tetszek az furán fog kijonni.
2023. aug. 7. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fog furán kijönni. Most igazoltad, hogy te is ugyanolyan félénk vagy. Ha nem lennél tartanád a szemkontaktust. Most ha az ő oldaláról nézed, ugyanúgy ott van az esély, hogy ő nem tetszik neked. De aki nem félénk az ezzel nem törődik mert ha rájön valaki, hogy tetszik neked de ő nem viszonozza az érzést attól még nem történik semmi rossz csak éppen nem lesz belőle semmi. De ha nem tudatjátok egymással, hogy hogyan éreztek (akár csak jelek formájában) akkor eleve esélye sincs a dolognak. Úgyhogy bátorság, magabiztosság és elcsépelt de próba szerencse.

Amúgy meg ha nem is érez irántad semmit, akkor se fog téged azért senki bántani mert ő tetszik neked. Mellesleg ettől még neki is jól esik, hogy tetszik neked még ha ő nem is viszonozza.

2023. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán te vagy a félénkebb.

Hát... sajnos, mégis neked kell lépned, ha szeretnél valamit. Tudod, egyenjogúság van.

Ti harcoltatok érte: akkor most élvezd az előnyeit.

2023. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!