Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

Most nyáron lettünk 1 évesek a barátommal én 17 ő 18 éves.

Már kb. 2 hónapja eléggé megváltozott, nem nagyon érdekli amit írok neki, mármint ő nem ilyen beszélgetős típus, ha valami fontos akkor írjam le azért neki de úgy a mindennapi dolgokra nem kíváncsi.

Szóval keveset beszélgetünk, ha ott vagyok nála akkor is ő játszik a haverjaival. Vagy ha velem beszélget akkor is a játékról...

Már 2 hónapja ezt felhoztam szépen kedvesen és egy kis változás volt egy ideig, aztán megint semmi.

Tegnap kiakadtam rá és összevesztünk emiatt, már majdnem szakítottam vele csak utána odajött bocsánatot kérni és mondta hogy igazam van és megpróbál ezen változtatni.

Szóval szerintetek most hosszútávú lesz a változás, vagy megint 1-2 hónap és leszar?


Csak azt nem értem hogy utána meg olyanokat mondd hogy nagyon szeret és fontos vagyok neki nem akar elveszteni stb.


2023. aug. 12. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rá van kattanva a játékra, szerintem ez az oka. Vagy kivárod még megunja, vagy áttolod rajta, vagy szakítasz.
2023. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Adj neki egy utolsó esélyt, hátha most valamit tényleg változtat.
2023. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem is értem, miért jöttél össze vele.
2023. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elején nem ilyen volt.
2023. aug. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!