Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a lány? Próbálja maga előtt is meggyőzni magát? (Első randis digidugi egy szűz lánnyal)

Figyelt kérdés

Adott egy 14 éves lány és egy 16 éves fiú, a fiú rávette az első randin, hogy lefeküdjenek, de a lány szűz volt, de már puhította meztelen képekkel és perverz üzenetekkel egy-két héten át.


A lány nem annyira akart digidugit, de folyamatosan mutogatta a fiú, hogy hány lány vágyik rá, és ez bizony kihagyhatatlan alkalom, mert ő aztán nem fog várni egy ilyen tapasztalatlan kiscsajra, vannak lányok, akik bármire képesek érte, el sem tudja, hogy mire, és vigyázzon, mert késő lesz...


A lány végül beadta a derekát, és megtörtént a dolog. Aztán az összes találkozó a dugásról szólt, semmi másról, de amikor a haverjait is be akarta venni hármasba, a lány visszakozott.


Erre azt mondta neki, hogy egy ilyen gyáva kispcsa nem kell neki. Dobta a lányt, aki teljesen összetört, kért tőle még egy esélyt, erre a fiú nagy nehezen rábólintott, egyfajta kegyet gyakorolt felé (legalábbis ezt mutatta), de akkor ezentúl bizonyítania kell a lánynak, hogy bármit megtesz érte.


És a lány bizony belement dolgokba. Mondogatja mindenkinek, hogy márpedig a fiú szereti, ő élete szerelme, de amikor szembesítik vele, hogy miket csinál vele a srác, elkezd ordibálni, és azt mondja, hogy mindenki csak össze akarja zavarni, nem ért senki semmit, és elkezd bőgni.


Vajon tudja jól, hogy ki lett/van használva, és csak azért marad a kapcsolatban és próbálja ezt elhitetni magával és másokkal?


2023. aug. 22. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Undorító fiú, naív lány. Nekem mindegy én élem tovább boldogan az életem.
2023. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én szólnék a lány szüleinek.
2023. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%
Ez a srác elég toxikus lehet. Sajnálom előre azokat a lányokat akik kapcsolatba kerülnek vele.
2023. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem naívság, a srác a legkevésbé sem titkolja hogy egy gyökér és csak kihasználja. A lánynak mégis ez kell, innestől fogva nincs mit tenni. És erre a fiatal kor sem lehet kifogás.
2023. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg megértett a világ a pusztulásra. Azért nem akartam még idáig eljutni, hogy 24 évesen "ezek a mai fiatalok"-at kimondjak, de basszus...
2023. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva, hogy a srác már most ennyire keményen bántalmazó.

A lány szüleivel egyébként mi a helyzet? Persze feltételezem nem tudják hogy a 14 éves lányukkal egy kis f@sz konkrétan szexuálisan erőszakoskodik, de nem látják a lányon, hogy valami nem oké vele lelkileg mióta a srác képbe került? Én biztos pedzegetném a szülknek, hogy a lányuk mibe van.

Egyébként te ki vagy ebbe a történetbe?

2023. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Barátnői már szóltak a szüleinek, de a lány védi a srácot, a srác el tudja játszani a jófiút (szerintem pszichopata), a szülők meg sheggbuták, mert mindent elhisznek a kiscsajnak.
2023. aug. 22. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

A lány buta mint a tök, azért csinálja. Party kefélik, nem győzi lenyelni a végén és még sír is amikor szembesítik butaságával, meg ordít. Neked meg ez a csaj kell. Te sem vagy százas ezek szerint.

Egyébként a kedves szülők felelőssége sem elhanyagolható ez ügyben, mert sok minden van amit nem tettek meg a nevelés során és soha nem is tudják már pótolni azt.

2023. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Sajnálom a lányt. Azért, mert kötődni akar valakihez!
2023. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!