Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek álompasi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek álompasi?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kinek az álma?
2023. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyél..
2023. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek más az álompasija.

Kezdésnek, legyél megbízható, figyelmes, udvarias, hűséges, férfias, magabiztos, határozott, kedves, humoros, fitt, ápolt.

2023. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
3: És ez szerinted értékes barátnőhöz vezet? Vagy legalább puncihoz? Mert szerintem kb egyikhez se.
2023. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem (vagy csak részben) döntés kérdése. Mindenek előtt kell egy olyan kinézet, ami a többségnek tetszik, meg egy magabiztos fellépés, jó személyiség.
2023. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl túlsúlyos vagyok, csak hogy belekössek a fittségbe. Mondjuk tény hogy nem annyira hű de nagyon hogy kilóg a belem a póló alatt, meg ne találjam meg a fütyköst a lábam közt, és emellett igényes és ápolt a megjelenésem, de én megtaláltam azt az álomnőt akinek lehetek álompasi. Mindezt úgy hogy ettől függetlenül nem is edzek, csak lábra mert hobbi biciklis vagyok, mondjuk azt majdnem napi szinten sok 10 km-en, jó idővel, de pocakom van. Már azt se tudom minek akartam ezt leírni, de jah lényeg a lényeg ha igényesen odafigyelsz magadra, az se baj ha nincs kockahas meg ilyenek, megtalálod akivel kölcsönösen álomszemélyek lehettek.
2023. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges mert idővel megváltozik a külsőd is...


Hiába plasztikázol, valós Ken pasas is már tök ronda lett a sok botoxtól...

2023. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az álompasi mindenkinek mást jelent.
2023. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kezdesnek keress havi 5-10millat :D a tobbit megoldaj a havi 5-10milla XD
2023. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Hány év múlva?

Akárhány év múlva, kezdd azzal, hogy bepótolod az ellógott kötelező olvasmányokat, és megfigyeled, hogy azokban milyenek az álompasik, és hogy egyáltalán mitől álompasik a könyvbéli nők szerint. (Nyugi, nem attól, hogy milyen menő telefonjuk van, úgyhogy nem baj, ha több száz éve játszódik némelyik történet, a lényeg ugyanaz a nőknek ma is, mint régen volt.)

2023. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!