Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy egy padtársatok elkezdte fogdosni a lábatokat?

Figyelt kérdés
Nekem a padtársam csinálta ezt! Tanultunk és egyszer csak elkezdte fogdosni a lábamat! Rászóltam de nem hagyta abba, csak azért is folytatta! Rácsaptam a kezére, de folytatta és csak mosolygott! Mit tegyek?
2023. szept. 14. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az ofőnek vagy, vagy jelentsd az igazgatóságnál. Hány éves vagy? És lány vagy fiú?

Ha kiskorú vagy akkor a szüleinek (sajátodnak is) is nyugodtan szóljatok hogy kezdjenek vmit a gyerekkel mert téged zavar.

Ez technikailag molesztál téged. Privát helyekre nem nyúlkál?

2023. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ummm.... privát helyekre szerencsére nem nyálkál... umm.... én ilyen külön iskolába járok még úgy, hogy 18 éves vagyok és ez 1 hete volt kb.. csak még nem akartam megkérdezni senkitől hogy mit tegyek mert féltem hogy tesznek valami olyat aminek én se és az a padtársam se örülne neki főleg úgy hogy ő egy évvel idősebb nálam
2023. szept. 14. 16:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Utasítsd vissza hangosan, hogy a többiek is hallják, hogy vigye a kezét a comodtól, mert felpofozod.

Úgy elszégyelli magát, hogy levegőhöz sem jut.

2023. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben volt egy nagyon vallásos osztálytársnőm és leszbikus lány is. A vallásos lány soha semmilyen formában nem bántotta a leszbikus lányt, ő viszont folyamatosan alázta azért, mert vallásos. Egy csoportbontásos órán egymás mellé ültették őket (elém), a leszbikus lány folyamatosan vigyorogva fogdosta a vallásos lány combját, és a combja közé is benyúlkált. Szegény többször rávert a kezére, meg felhúzta a térdét, hogy a másik kezét a padhoz üsse, de végül mi szóltunk, hogy nem hagyják békén. Elég gáz volt, mert az osztály nagy része kiröhögte, hogy perszeee nem élvezte... de leszbit kiküldték és igazolatlan órát kapott. Elég szemét csaj volt amúgy, mindenkit igyekezett bántani, alázni, de komolyabb ügy sose lett ebből, mert nem mertünk szólni.


Te ne légy ilyen! Szólj a tanárnak, a szüleidnek, ha kell jelentsétek fel.

2023. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ummm.... oké... de ezt akkor csinálta amikor az Ofő a mosdóban volt és mindenki éppen titokban a sajna feladott "házifeladatot" csinálta gondoltam jó akkor én is elkezdem csinálni és ekkor kezdett el fogdosni..... ja és lány vok
2023. szept. 14. 16:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Na de nekem mennem kell mert járok táncra is ami kicsit "eltűnteti" ezeket a gondolatokat
2023. szept. 14. 16:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól még voltak ott mások is. Szólj hangosan, hogy hagyjon békén, vagy feljelented.


Nekem egy kolléga irkált szexuális tartalmú messenger üzeneteket, először szóltam neki, hogy fejezze be, aztán szóltam a főnöknek és figyelmeztetést kapott.

2023. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

És mi a francért nem szólsz ÓRA UTÁN az ofőnek??

Plusz mit tudnának csinálni ami negatív lenne? Szólnának valakinek aki tud vmit csinálni? Vagy mitől félsz?? Nem csináltál semmit szóval semmi hibád nincsen.

Kap büntetést a padtársad. Ennyi.

2023. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit fentebb írtram, megtehetted volna (megteheted ezután is, ha zaklat), hogy rákiáltasz, hadd hallja az egész osztály. Nem Téged gúnyol majd ki az osztály, hanem őt.
2023. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
ezt kérdést már egyszer kiirta ugyanigy és az nem 1 hete volt.
2023. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!