Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem válaszol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy lány akire ráírtam hogy van-e snapchatje, utána vissza írta hogy van és megkérdeztem a nevét leírta és mondtam neki hogy fogadja el a jelölést azt írta rendben és utána megnéztem de nem jelölt vissza és írtam neki hogy "Sikerült? vagy te jelölsz be engem" és erre már 2 napja nem válaszol
2023. szept. 17. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
mert büdös a szád
2023. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy rendes ember válaszoljon már ne ilyen trágár
2023. szept. 17. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát figyelj, ha személyesen is ismered lehet jobb ötlet lenne élőben kezdeményezni. Egy lánynak annyira nem vonzó legalábbis szerintem ha egy fiú a telefonon keresztül próbál meg ismerkedni, főleg ha snapen. Ez kissé olyan gyenge próbálkozás, és lehet a lány azt gondolta, hogy te képeket akarsz kérni tőle stb. Ma elég gyakori, hogy csak ezért kéri el valaki a snapjét a másiknak és a lányok néha elővigyázatosságból nem addolnak vissza. Hát figyelj ha megvan rá a lehetséged akkor feltétlenül élőben próbálkozz, sokkal nagyobb és jobb esélyekkel indulsz. Sajnálom, ennyit tudtam segíteni így, hogy nem írtál több körülményt nehezebb leszűrni a szitut. Azért remélem tudtam segíteni
2023. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akar visszajelölni/beszélgetni veled.
2023. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!