Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Új osztályba kerültem és van egy srác aki nagyon aranyos. Egyszer előttem ült fizika órán, aztán egyszer csak hátra fordult és kérdezte hogy értem e, pedig egy csomó haverja ott volt mellette akitől megkérdezhette volna. Mondom hogy halvány lila fogalmam sincs és vissza kérdeztem hogy ő érti e. Hát kb ennyi volt a beszélgetés. De azóta minden reggel rámmosolyog amikor száll ki a buszból és még az osztályban is néha amikor egymásra nézünk. Aztán egyszer csak megint elkezdett beszélgetni hozzám, de mindig ilyen apróságokról hogy "van kedved a tornaórához?" Vagy ma például hogy "milyen jegyet kaptál matekből?". Nagyon aranyos kedves srác, ezért nem tudom hogy ezt a hirtelen kedveskedést mire véljem. De a baráti körén kívül (amiben más lányok is vannak) csak velem ilyen. Szerintetek?
2023. szept. 18. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Szeretne valamit
Nem szeretne semmit
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szeretne valamit, de sajnos ennyi alapján nehéz tutit mondani. Beszélgessetek, aztán majd kiderül.
2023. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még lehet bármi! Szerintem bejössz neki és ha tényleg így van idővel talán lép feléd és bátrabb kést. Én azt mondanám h te is lépj valamit amit ha szeret vehet jeelnek h amúgy neked is bejön de ha netán félre értenéd és úgy teszel vmit akk vehesse csak barátságnak is vagy kedvességnek..

De ez azért a kortól is függ mert egy alsós gyereknek nem mondanám ezt hiszen felesleges lenne mert úgy sem tudnának,,járni"

2023. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bánj vele te is kevesen, beszélgess vele, kedveskedj neki. Ha bejön hívd el találkozóra, ha nem akkoris. Mindenképp először legyetek legjobb barárok és utána ti döntötök.❤❤❤
2023. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem is érdeklődik irántad, de ahogy fentebb is ìrták, ennyiből nehéz megmondani.

Próbáld te is megszólítani, beszélgetést kezdeményezni vele, aztán majd meglátjátok, hogyan tovább.

2023. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az erted-e a matekot lehet felhívás: - a szünetben megmagyarázom.

A szereted a tesit már egy másik beszélgetést nyithat/: szeretem, nem szeretem, sportolok, mit soortolsz, stb, stb.

Beszélgess.

2023. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
75%
Szerintem kérdezz rá és hisszük el megéri megkérdezni mert ha nem legalább nem reménykedsz feleslegesen, ha pedig igen akkor összejöhettek
2023. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!