Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vallásos tini lányok, milyenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallásos tini lányok, milyenek?

Figyelt kérdés

Masztiznak, szexelnek, analoznak, oráloznak?

Mennyire gyakori hogy szigoru szülök-> lázadó lányok



2023. szept. 20. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

1, Apáca típus

Hideg, teljesen nőitlen


2, Lázadó

Öltözködésében, viselkedésében, minden lázad a szülő ellen


3, Próbál megfelelni minden vallási tanításnak, de az egész megszállottságra vezeti a szexxel kapcsolatban, és nagyon erős fantáziát eredményezz

2023. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Qrvasak, csak jól álcázzák
2023. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Általában az egyik legnagyobb ribik...
2023. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Mondok egy jó sztorit. Keresztény csaj. Mi történik? Seggbebhaszatta magát egy ilyen keresztény fesztiválon 15 évesen egy 28 évessel.
2023. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
Muszlim vagy milyen vallás?
2023. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
21%
Mert mit takar a vallásos dolog nem értem a lényeget
2023. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
23%
Gyagyásak vagytok?
2023. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok függ a családjuktól, de önmaguktól is. Egyszer ismerkedtem egy keresztény csajjal, aki meseszép volt, hihetetlenül kedves és okos, de ő például nem akart volna lefeküdni házasságig. Ez 18 évesen nekem nem fért bele, ezért fájó szívvel elengedtem.

Természetesen mindenki más, de szerintem nem vallásosként nem igazán érdemes vallásos lányokkal ismerkedni, mert csalódás lehet a vége.

2023. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindegyik más és más, de a legtöbb a házasságig tartózkodik a szextől, főleg ha katolikus.
2023. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanolyan egy vallásos nő mint egy nem vallásos, csak vallásos. Ha nagyon szigorúan van nevelve akkor a szexet házasségig hanyagolni fogja, de a legtöbb vallásos csaj nem veszi ennyire komolyan a dolgot, csak annyi hogy hisz istenben.
2023. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!