Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú,aki régóta tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú,aki régóta tetszik. én is tetszem neki, csak az a baj,h van egy lány, aki mostanában nagyon rászállt a fiúra. itt az a lényeg,h nagyon zavaró ez a fiúnak, és nekem is. mit tegyek? érdekeljen ez engem ez a lány vagy sem?

Figyelt kérdés
a lány olyanokat mond a fiúnak,hogy majd beszél velem, hogy szálljak le a fiúról, és hogy a fiú vele jöjjön össze,nem velem.:( különösebben nem zavarna,hogy a lánynak tetszik, de így elég zavaró. köszönöm előre is a segítséget!

2023. okt. 14. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? az írásodból látszik hogy kicsit kusza a történet és hogy ez valami kamu gyerek románc, nőj fel
2023. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon zavaró ez a fiúnak" - Ez alapján nem hinném, hogy aggódnod kéne.
2023. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyél már ennyire "töketlen" állj oda a csaj elé azt közöld vele hogy mennyen a búsba a fiú meg veled fog összejönni.
2023. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak kell eldöntenie hogy mit enged és mit nem.Ha tényleg te tetszel neki akkor arra a másik lányra tenne magasból és elhajtotta volna már a francba.De nyilván élvezi hogy te meg az a másik cseléd körbeugrálja.Döntsön, vagy vele flörtöl vagy veled.Ennyi
2023. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

A fiú feladata, hogy elküldje, ha akarja.

Én kiszállnék ebből a helyedben.

Még jó, hogy nem kívánja azt, hogy vívjatok meg, verekedjetek meg a kegyeiert.

2023. okt. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!