Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent lányoknál?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt és a barátaim meg a térlátásom észrevette hogy konkrétan bámult,de nem szemeztem vissza mivel nem tudtam hogy mire véljem, ezt megbántam. Elkezdtem kedvelni, nem szeretni inkább csak megismerném, de ötletem nincs hogy mit kezdjek a viselkedése alapján. Ami most eszembe jut a viselkedéséről: a barátnői társaságában szeretett megszólítani és kérdezni vagy mondani valamit, ha hibáztam folyamatosan mondogatta a nevemet, teljesen zavarba hozott (korábban nem nagyon volt bármi sziánál több lányokkal). Azthiszem volt hogy próbált flörtösen beszélni néha,de nem nagyon tudtam kiigazodni és nem akartam rossz benyomást kelteni. A szemkontaktust tartotta folyamat miután 1-2szer beszéltünk sőt külön megjegyzést tett a szememre de nem pozitívat (talán hogy ne zavarjon hogyha nézi vagy nem tudom). Bármit csináltam nevetett rajta aminek örültem a cute es a hot szók keveréke volt amikor mosolygott vagy nevetett, de fura volt hogy kb ha tüsszentettem akkor is nevetett, de egyébként azért közösségben gyakran csinálom a hangulatot. Meg egy utolsó megjegyzés hogy egyszer mosolyogva integetett de aznap tudtam meg valamit ami a mai napig nyomja a lelkem, és komoly arccal félrenéztem. (NEM NAGYON ÉRTEK EHHEZ SZERINTEM MEG SE JEGYEZTE DE BUNKÓSÁG VOLT).

2023. okt. 18. 21:13
 1/1 anonim válasza:
90%
Szerintem o is kedvel. Legalabbis ezek alapjan van ra esely. Probalj meg kozeledni fele, azzal nem lőssz melle ha esetleg beszelgetni probalsz vele. (Szinte ugyan ezt csinalom azzal a sraccal aki tetszik nekem, ez alapjan mondom)
2023. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!