Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen illat jön be egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen illat jön be egy lányon?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nem a legjobb kategória de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

Milyen illatot szerettek egy lányon? Mi az ami nektek kellemes vagy vonzó? Ha van konkrét parfüm márka vagy fajta, azt is írhattok! De az is jöhet hogy mi az amit egyáltalán nem szerettek



2023. okt. 22. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy igazából, ami kellemes és simogatja az orromat azok jönnek be. Mit nem szeretek? hogy ne legyen túl sok rajta.
2023. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Kettő konkrét illatot megtudnék márka szerint nevezni de nem fogok. Inkább csak leírom a funkciójukat. Az egyik az exbarátnőm illata, szóval a parfümnek barátnő illata van, és azért vonz. A másik egy exkollégám egyik illata, ami nem pardüm, inkább egy dezodor, de szó szerint ez az ázott pina szag, szóval ez a kívános szétkúrt punci szag. Persze nem ilyen illatú, de ezt közbetíti számomra. Mint ha valami iszonyú erős feromon lenne benne. Ráadásul erős is hozzá, mert ő egy kedves fiatal lány, és nem pl egy 50-es csatakanca. Szóval mindenképp fontos az illat, higy mit használtok. Meghatároz, hozzátok tesz, vagy elvesz. És az sem mindegy hogy magadnak szeretnél e tetszeni vele, vagy a saját, vagy az ellenkező nemnek. Saját illatot is ezen szempontok alapján választottam. 30/F
2023. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Konkrét illő anyagot is megnevezek. Én pl imádom a fahéj minden formáját. Süteményben, kürtös kalácson, alkoholban, stb… Egy fahéj illatú parfümöt használó nő számomra vonzó tudna lenni. (:
2023. okt. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer egy lánynak mindig azt mondtam, hogy punci illata van a hajának, mindig megszagolta utána, majd nevetve meg mérgesen mondta, hogy nem is, há de mondom akkor miért szagolod meg? :D A végén azt mondtam neki, hogy biztos maszti után hozzányúlt a hajához, akkor nagyon elvörösödött, majd zavarában mindig megkergetett, meg pofozni akart, de végül összejöttünk, akkor is mondtam neki, hogy olyan punci illata van a hajának meg a kezének is, biztos megcsal a legjobb barátnőjével, és szex után nem mos kezet :DD


nagyon mérges volt mindig, de közben mosolygott meg pofozott is. :D


mindig letagadta a kis puncica...


úgyhogy azt hiszem, hogy a punci illat az nagyon bejön, de főleg az ő saját természetes illatát, a parfüm nem mindig jön be. :)

2023. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
4: Ez aranyos. Végül tényleg punci illatot érettél rajta, vagy valami terméknek amit használt volt számodra punci illata?
2023. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt punci illata, csak azért mondtam neki mindig, mert vicces volt ahogy reagált rá. Bááááár... talán mégis éreztem valamit... :DD
2023. okt. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Gondoltam hogy “ravasz vagy”. Talán most meg már csak magadnak képzeled. Minden esetre jó volt olvasni, köszönöm hogy megírtad.
2023. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Nekem tapasztalataim szerint az édeskés, leginkább vattacukorra/fánkra emlékeztető illatok amik bejönnek a fiúknak. (Legalábbis rajtam biztos :D)

Többször is előfordult már velem, hogy amikor ilyesmi illat volt rajtam megállítottak random emberek, hogy milyen parfümöm van, míg amikor pl valamilyen virágra hajazó illatot viseltem nem kaptam semmilyen hasonló reakciót.


(Ezt egyébként srácok cáfolhatnátok/megerősíthetnétek)

2023. okt. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
8: Csak éhesek voltak. 😅 #2-3
2023. okt. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszom ne vedd figyelembe. Rossz vicc volt.
2023. okt. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!