Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk barátok szakítás után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk barátok szakítás után?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk 2 hónapja, de úgy érzem h ez nekem elég is volt (több oka is van). Kedvelem a srácot de már nem akarok vele együtt lenni. Szoval szerintetek hogyan oldható meg h barátok maradjunk? Nagyon félek h utalni fog es a barátai akikkel en is jóba vagyok utalni fognak és bunkonak tartanak majd, mit csináljak?
2023. okt. 23. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Annyit tehetsz, hogy őszinte, de nem bántó leszel. Elmondod neki, hogy (nem) érzel, de amúgy fontos neked.

Sajnos azt nem tudod befolyásolni, hogy ő és a barátai hogy kezelik utána a helyzetet.

2023. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2023. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Mi az istenért akarnál a barátja maradni? Engedd el.
2023. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 mert nagyon nehezen baratkozok, eddig még alig vannak barátaim a suliban és nem akarok magányos lenni....kellenek barátok, másrészt meg szeretem őt csak nem úgy szval

már nem vagyok belé szerelmes

2023. okt. 23. 11:55
 5/11 NTBS ***** válasza:
21%
Inkább ne tedd.
2023. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 mieeeert???
2023. okt. 23. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Lehettek. Nekem van olyan ismerősöm, aki az összes exével jóban maradt, és 1-2-vel a mai napig ugyanabban a baráti társaságban vannak. Ha mindketten elég éretten tudjátok kezelni a szituációt, szét tudtok válni csendben, balhé nélkül
2023. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán mikor majd rosszul leszel, egyből kihasználja a helyzetet, és megkhúrogat. Ne tedd. Ezek a hiénák azt csinálják, hogy ott állnak, de kapva kapnak az alkalmon, és megdugnak. Érted?
2023. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 De ő nem olyan, sose csinalna ilyet. Kellenek a baratok mert különben 1 magányos roncs leszek.
2023. okt. 23. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem ilyen, hogyne, hogy nem ilyen. Na ne már. Legyél az én barátom, akkor.
2023. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!