Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton hiányzik a barátom és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton hiányzik a barátom és nagyon kötődök hozzá, miért?

Figyelt kérdés
Azzal kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, hogy amikor külön vagyok a barátomtól folyton hiányzik és csak rá tudok gondolni. Ez mitől lehet? Rettentően nehéz és olyan fájdalmas hogy alapvető dolgokat nehéz elvégeznem mert tényleg csak ő jár az eszemben. Engem őszintén érdekel egy komoly válasz mert ezt nem tartom egészségesnek. A kapcsolatunkat nem befolyásolja, minden rendben van köztünk (6 hónapja tartó egészséges kapcsolatról van szó), csak nekem mentálisan megterhelő. Minden héten látom van hogy több napokat együtt töltünk csak utána pokol egyedül annyira üresnek érzem magam. 18/L 19/F
2023. nov. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom nincs tapasztalatot a kapcsolatok téren és most vannak érzéseid valaki iránt. Ez majd később alább fog hagyni és a végén amikor nem fogod érezni akkor leváltod a gyereket.
2023. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy, ráadásul nagyon.
2023. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A föld felett jársz. Minden gondolatod róla szól.

A neve: szerelem.

2023. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerlmes vagy.Talán kis idő elteltével picit kevésbé lesznek intenzivek az érzéseid.
nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!