Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lehetséges? Egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehetséges? Egy fiú, akiért nagyon odavagyok, hetekig járt kórházba, képeket készített, hogy pszichiátriára jár meg hasonlók, és kiderült, hogy hazudott?

Figyelt kérdés
Mit akart azzal? Egyetemista, debreceni, és ugye ott az egyetem a közelben, és mindig készített képeket, hogy most épp itt van, épp ott van, közben semmilyen baja nem volt?! Ez mire volt jó?!
2023. nov. 3. 11:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szóval bement a klinikára, készített képeket meg minden...
2023. nov. 3. 11:54
 2/18 anonim válasza:
88%
Mert sok ostoba kiscsaj bukik az ilyen depis, debil, kamuművész, büféértelmiségi srácokra. A képekkel náluk akar bevágódni.
2023. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Sőt, láttam én már ennél sokkal durvább dolgokat is. Mondjuk az tény, hogy ezek után simán elférne a pszichiátrián is, mert nem vall ép lelkületre az, amit csinál.

De azt mondom, hogy te pedig zárd le, és engedd el. Egy kattant nyomorék a srác.

2023. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ez mi lehet? Ilyen hogy lehetséges? Mire jó ez neki? Ez nekem tényleg valami beteg dolognak tűnik..
2023. nov. 3. 12:31
 5/18 anonim válasza:
97%

4.-re, a kérdezőnek.


Mit nem értesz??? Ott a 2. válaszom. Ez egy trükk a csajozásra.

Mint amikor egy srác öltönyben áll egy sportkocsi mellett a Tinder fotón. Miközben az egy melós öltönye, mert pincér, a kocsi meg egy vendégé, a parkolóban.

2023. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De hogy mer ilyet megcsinálni?! Az egy dolog, ha valaki pózolgat de itt én aggódtam érte heteken át!!!
2023. nov. 3. 12:50
 7/18 anonim válasza:
92%

6.-ra.


Ez a lényeg!!! Várja, hogy szánalomból tutujgasd, meg leszopd.

2023. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom sajnáltatni akarta magát.
2023. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az volt a cél, hogy aggódj érte. Én kidobnám.
2023. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát, aki ennyi energiát fektet bele, hogy manipuláljon, az tényleg problémás pszichésen. Én kerülném. Kicsit ilyen nárcisztikus varázsolás gyanús ez. Azok meg kicsinálják az ember lányát, úgyhogy menekülj! :-/


Tehát mivel nem tudja elképzelni, hogy őt önmagáért lehet szeretni, ezért kitalálta ezt a manipulációt, és elég sok energiát, elég rögeszmésen erre ráfordított, hát ez nem jó. S közben nem tudta, hogy te meg oda vagy érte.

Persze kérdés, hogy a te nyitottságod felé mennyire köszönhető annak, hogy ő jaj szegény, erre ápolják, arra fáj.

Nemrég szabadítottuk meg egy rokonomat egy nárcisztikus seggfej karmaiból, nagyon nehéz volt, és eléggé elcseszte a lány életét. Tehát légy észnél.

2023. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!