Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu instagramprofil minek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu instagramprofil minek kell nektek? Vagy miért csináltok ha van barátotok?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi, hogy nem értem, hogy minek kamuprofilos instát csinálni, ha van barátotok.

Mert azon minden férfit meg jött ment nőt bekövettek az miért jó nektek?

Barátnőm csinált és nem értem…

Aggódnom kellene? Általában ha ilyen van olyat követnek be aki ismeri őket így kamuprofilról nem tudják azaz letudják követni meg hasonlók pl az exét.

Eddig tudtam mi a neve,de mondom ránézek és megváltoztatta a nevét meg ki is követett azon.

Először is nem értem minek ilyet csinálni, ha nem stalkolni akarsz valakit vagy valakiket AKKOR MI A LÉNYEGE? Mert nekem azt mondta csak van meghogy legyen stb.

Akkor minek hm?

Bekövetgetni random embereket rendesen is belehet.

Másodszor pedig valaki magyarázatot tud adni barátnőm viselkedésére?

Köszi szépen előre

Jöhet rossz jó is beszólós is támogató bármi, de nekem sürgősen kell valami magyarázat



nov. 8. 02:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ugyan nincs insta profilom, de szerintem a gond, hogy ennyire kontrollálni akarod a másikat, hogy kivel ír, nem akarja, hogy lásd az egész életét, az összes ismeröség, ez tiszta önvédelem
nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Az ember ösztönösen kíváncsi. Igen, sokszor az exére is.
nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1

nem szoktam kontrollálni teljesen egyenlők vagyunk egymással szemben is.

Szóval nem tartom magam azon a szinten hogy bárkit is kontrolláljak.

Nem is fogok mert szerintem undorító.

Nem írogat senkivel szinte csak velem beszél és nem is szoktam ellenőrizni SOHA! Saját telójáról mint ahogy ő engem.

Szimplán nem vágom minek a kamuprofil neki ahol kínai faszinak adja ki magát. Csak férfiakat követ de elmondása szerint nem csinál rajta semmit azaz innen a kérdés akkor meg mégis minek?

nov. 10. 00:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha nem ellenörzöd, akkor hinnan tudod, milyen profilja(i) van(nak)???
nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, lány vagyok. Hogy minek? Nyomozgatni. Valószínűleg minden embernek azért van, hogy titokban tudjon nézelődni. Én személy szerint nem beszélgetek ott senkivel; embereket azért követek, hogy hitelesnek tűnjön. Aztán akire éppen kiváncsi vagyok akár ex, régi osztálytársak bárki ott meg tudom nézni anélkül, hogy tudná, hogy én nézegetem őt. Hidd el manapság a lányok felének minimum van ilyen oldala. És szerintem ez nem ellened irányul. Mi ilyenek vagyunk.
nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4

Mert mutatta mindig meg néha mikor az insta kiírta hogy ki nézte meg a profilod, akkor azon nézegettünk együtt.

Ez persze már régebben volt

nov. 10. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia nekem 3 is van, az egyik kulon gmail cimrol hogy ha letilt az illeto akkor is tudjak stalkolni :D

Amugy sztem nem kell aggodni, rengeteg lany (es fiu is) csinalja ezt es ne aggodj nem azert h megcsaljanak rajta, csak ahogy az 5os is irta, puszta kivancsisag. En is kovetem rajta az exemet, baratom tud is rola, tudja h csak kivancsisagbol. Egy allprofil tenyleg sokmindenre jo

nov. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen "kamu" instát azért szoktunk csinálni hogy, ha beszélsz valakivel online aki idegen vagy valakinek meg akarod adni/kéri valaki akkor azt az Instagram profilt adod meg annak a valakinek/valakiknek.

Másik:


"Kettős élet", azon a kamu instán rá írsz mindenkire akire akarsz következmény nélkül. Csajokkal fiúkkal huncutkodsz és semmi következménye nem lesz mert "kamu insta". Nem tud senki semmit.

Ott kapod a farok képeket fiúktól.

nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 hát én el gondolkodnék a szakitáson ha ennyire nem akarja/tudja elengedni az exét.
nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9, akkor gratu!

Ha minden ilyen kis apro f@szsag miatt szakitani akarsz, akkor meddig vagy egyutt egy emberrel? 2 hetig?

Nem nem tudom elengedni,hanem egyszeruen kivancsi ember vagyok, a regebbi barataimat, osztalytarsaimat ugyanugy kovetem rajta, es mikor havonta 1szer eszembe jut, atlepek a profilba es megnezegetem mizu. Ez nem elengedes kerdese, ha valakivel valaha emberi kapcsolatot apoltal akkor azt sosem fogod elerni hogy egy kicsit sem erdekeljen tobbet,olyan szinten mindig erdekelni fog h kivancsi vagy vajon mi van vele,stb, max akkor nem lesz igy ha valojaban sosem erdekelt.

Nalunk ez nem igy mukodik hogy akad egy problema es elgondolkozunk a szakitason. A Baratomnak meg nekem is tobb onertekelese van ennel.

nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!