Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a lánnyal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a lánnyal aki tetszik nekem? én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal egy 4 napos táborban akiről kiderült hogy egy suliba jár velem csak 1 évvel idősebb nálam. Dumálgattunk a táborban stb azután pedig lekérte a facebookom leadtam neki aztán így amiután vége lett a tábornak pár napig nem írtam rá mert nem tudtam hogy mit írjak neki és azt hittem hogy zavarnám meg hogy nem szeretne beszélni velem. egy Hétfői nap ráírtam hogy kijönne-e szünetre hogy talizzunk egyből megnézte amit írtam és igent mondott. Megtörént a tali látszott rajta hogy örült nekem elbeszélgettünk jól és közben sokat mosolygott és nézett mélyen a szemembe. De aztán valami történt nem nagyon elérhető messengeren így írtam neki és visszaírt esténként de már kb 4 napja nem. Sulikor odamentem az ablakhoz és láttam hogy kedvetlen és csak ült és néha telozott. Megkérdeztem suli után hogy mi a baj és hogy milyen napja volt de nem nézte meg mert nem elérhető. Most akkor mi lehet a gond? Erősen kezdek félni hogy lehet az is lehet hogy túl sokat írtam neki és nyomulósnak tünök neki. Én 17/L ő pedig 18\L

nov. 12. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem nyomultál.

1. Lehet simán bármilyen magánéleti gond (suli, otthoni)

2. friss neki ez az egész (LL) és bizonytalan, hogy belevágjon e

nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Két fontos dolog nem derült ki:

- Tudod róla, hogy minimum biszex?

- Ő tudja rólad, hogy a lányokhoz (is) vonzódsz?


Ha csak az egyik kérdésre is "nem" a válasz, akkor előbb cselekedned kell, megbizonyosodni róla, hogy szabad az út. Azt amúgy nem hinném, hogy nyomulós lettél volna, de a női megérzések tényleg működnek néha, lehet megérzett valamit. Esetleg tudhat más is a vonzódásodról, aki esetleg elmondhatta neki?

nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ne gondold túl, nincs olyan, hogy túl sokat ír valaki, hanem olyan van, hogy olyan ír, akire nem vagy kíváncsi. (Mármint ilyen kezdeti fázisban, amikor próbálsz kezdeményezni és mondjuk írsz neki minden nap, több soros üzeneteket akkor arra válaszolnia kéne, ha érdekli a dolog, ha meg nem, akkor valószínuleg sok neki az is, ha csak egy-egy sort írsz.)

Szerintem ilyen korban, ha egy suliba jártok és mindketten a lányokat szeretitek, akkor már az örömöt okoz, hogy nem érzed magad annyira egyedül és talán van esélyed a tinédzserkori szerelemre.

Bátor vagy, hogy ráírtál, ha o kérte el a Facebookod mindenképp érdekled ot is (akár csak barátilag, mert jófej vagy, akár máshogy)szóval nem rontottál el semmit, majd remelhetoleg megtudod, mi a baja.

nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő is leszbikus
nov. 13. 05:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Közben már visszaìrt és elmondta hogy rossz kedve van
nov. 13. 05:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj és vigasztald meg!

Sok sikert nektek!

nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsèget ma magától jött hozzám szüneten és elmondta hogy ne haragudjak hogy keveset ír csak így nem nagyon szokott. beszélni. Azután elhangzott a szájából egy olyan szó hogy cuki érthetően mondta aztán mondtam hogy lesz teszt írásom mondta hogy sok sikert és utána: remélem hogy nem lesz semmi baj. Így azután ezek után pedig kettesbe hivott engemet amikor majd fog gepen jatszani
nov. 13. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sínen van :)
nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!