Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy volt tanárodnak bejönné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy volt tanárodnak bejönnél, mit szólnál?

Figyelt kérdés

Feltéve persze, hogy már nagykorú vagy, és nem tanít.

Volt esetleg ilyen? Hogy alakult?


nov. 27. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
"Feltéve persze, hogy már nagykorú vagy" - Szerintem ez nem a tini kategóriába tartozik.
nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy egyetemi tanárom írt pár héttel a diplomaosztó után, hogy menjek el vele kávézni, mert érdekes személyiségnek tart és szeretné velem a későbbiekben is tartani a kapcsolatot.


Önmagában ez azért volt fura nekem, mert az államvizsga volt az egyetlen alkalom, amikor ő is bent volt szóbeli vizsgámon, addig 100+ fős előadókban láthatott és egyszer lett volna szóbeli vizsgám vele, de a doktorandusza volt bent.


Másrészt meg egy 70 körüli bácsiról van szó, én meg akkor voltam 25.


Nem reagáltam az emailre, évekkel később tudtam meg, hogy ez volt a csajozós dumája, aztán aki elment vele kávézni, azt addig fűzte, míg hagyta magát megd*gni.


Én megdöbbentem és eléggé viszolyogtam az egésztől még évek múlva is.

nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!