Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem hagyja abba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hagyja abba a piszkálodását,mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátommal megtörtént az első szex, nagyon jó volt és élveztük is. De azóta nem hagyja abba a piszkálást, egyfolytában azzal piszkál ahogy nyögtem és hogy milyen fejet vágtam orgazmus alatt.

dec. 7. 14:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

14 elmúlt már??? Ez iszonyat gyerekes.

Ezt elsietted.

dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki van konnektor legközelebb oda dugd a micsodádat .
dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Jó ég hány éves a gyerek? 14? Ilyen agyi kapacitással még a játszótéren kéne homokvárat építeni aztán az anyukájával meginni egy forró kakaót.
dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen volt egy párom aki akkor harminchoz volt közelebb. Na ő is ilyen volt. Elmondtam, hogy ez óvoda középső csoport maximum, nem egy felnőtt kapcsolat. Egyszer az ő barátaival voltunk, mikor elkezdett utalgatni megint ezekre a dolgokra. Mondtam neki, hogy igen? Meséljek én is róla? Nagyon zavarba jött, csendben maradt, de engem annyira felhúzott, hogy másnap szakítottam vele. Nagyon jó döntés volt, neked is ezt javaslom.
dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
8. nyilván szex után mutatta meg :D ha ilyen lett volna az elején még csak le sem fekszel vele (jobb esetben).. tanulhatnátok már milyenek az éretlen gyökerek, átlátszóak
dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan 25 vagyok de ha a mai tudatommal lennék a Te helyedben én méltatlan módon szakítanék vele mert ezt érdemli. Gondolom sokadjára sem értette meg hogy ez téged bánt, zavar. Eltűnnék az életéből egy csettintésre. Semmi szia semmi indoklás csak otthagynám. Érezze, hogy pótolható és utána is van élet.
dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Hány évesek vagytok?
dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyet én úgy kihajítanám, mint macskát szarni
dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Oldfire ***** válasza:
47%

A barátod egy paraszt. Lehet, hogy túl hamar oda adtad magad neki.

A legjobb lenne ha, kirugnád. Hoszabb távon csak még rosszabb lesz.

dec. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez nem normális..Jesszusom..ÉRDEKES jövője van ennek a kapcsolatnak.Majd ha szülni lát meg szarni meg borotválkozni akkor milyen megjegyzéseket fog tenni elsem birok képzelni..Irtó gyerekes..
dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!