Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a lány ideálotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a lány ideálotok külsőre? (részletesen)

Figyelt kérdés

jan. 5. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Kedves, mosolygós, szép, vékony, cuki, jo ve beszelgetni, lógni, legyen közös témánk, értsük meg egymást. Ha van ilyen, vagy hasonló lány, írhat is. 🙂
jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Ne legyen deszka. Legyen rajta hús.
jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Magas, sportos karcsú, fekete vagy szőke félhosszú haj, szép mosoly, szép fogak/köröm/bőr.
jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem írhatom le, mert lepontoznak.
jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Emma Myers


Egyébként nem, a barátnőm kicsit sem hasonlít rá, és mégis ő a legszebb nekem a válogon mert őt szeretem a legjobban, lehet másnak átlagos, de nekem 10/10 es :)

jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Sportos szép arcú legyen jó legyen az alakja, ne legyen ápolatlan. Inkább a hosszú hajúak tetszenek, de néhány rövid is úgyhogy az mindegy.
jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
mit takar pontosan a jó alak?
jan. 5. 18:56
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
#7 Nekem azt, hogy megfelelő a súlya, nincsenek nagy elvárásaim de ne legyen túl vékony.
jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem például a túl vékony lányok jönnek be.
jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Manapság a lány kifejezés kezd egyre későbbi életkorra kiterjedni. Az én koromban 24 évesen inkább már nőknek hívom őket, legalábbis a testi adottságaikat nézve. Mindig a személyiséggel kezdek. Tudjon kommunikálni, legyenek elképzelései, tartása! Ne legyen proli, hordozza magában azt a kedves érdeklődő de egyben komoly stílust is! Ne legyen egy szürke kisegér aki csak a létezéshez ért! Legyen benne empátia, kellő merészség és önreflexió! Kinézetre a haja mindegy, csak vörös ne legyen! Nekem az ágyban egy nőre van szükségem akin van mit fogni! Nem kell modellnek lenni, elég egy átlagos testi adottsággal rendelkeznie és szexuális éhséggel aki nem csak fekszik az ágyban szex közben mint egy döglött tehén.
jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!