Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy nyáron kavartam egy nálam jóval idősebb sráccal, és nagyon mély sebet hagyott bennem, hogy elment. Jövő nyáron remélem vissza jön, munka miatt ismertem meg. Azóta eddig nem nyitottam senki felé, de most lenne egy lehetőségem valakivel, de leginkább a nyári srác miatt sem szeretnék vele kapcsolatot, ha visszajön ne legyen megkötve a kezem. Szerintetek jó ötlet lenne kavarni akár ezzel a sráccal? Vagy várni vissza a nyárira? Vagy el kéne engedni valakit? Nem tudom mit tegyek

jan. 21. 22:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Bármit, csak ne rossz fát a tűzre
jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem passzolnék le valakit azért, mert nyáron TALÁN visszajön egy ember, akivel egy kis ideig kavartam.
jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy rossz vicc vagy....
jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza is jön, mi a biztosíték, hogy ő is várt rád?
jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval át se biztos hogy visszajön?

Akkor nem kell rá várni lehet hogy már neki is van valakije

jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég elfelejtett téged
jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy feleslegesen gondolkodnál a semmin, meg problémát csinálnál magadnak ami csak a fejedben létezik inkább élvezd az életet és csinálj amit akarsz.
jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy voltál neki a sok közül.
jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 azért ezt nem mondanám, ismerem azért jól és tudom, hogy ő mennyire maga alatt volt a történtek után.

Az biztos, hogy találkozok vele idén nyáron, csak nem biztos, hogy dolgozni jön és az azért úgy más lenne.

jan. 23. 22:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Ezt a problémát csak te csinálod magadnak fejben. Ha túl sokat gondolkodsz a semmin rámegy a mentális egészségedre. Nálad biztos ráment. Ez nem egészséges de tényleg...

jan. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!