Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt nem nézi az instagram...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt nem nézi az instagram sztorijaim?

Figyelt kérdés

Fiúk ti szoktatok olyat csinálni hogy direkt nem nézitek meg a lánynak a sztoriját akiért oda vagytok?

Ez a srác akiről most szó van, vannak érzelmei irántam és alakultunk is, de a távolság miatt nem folytattuk a dolgokat. Mindig ő van az utolsók között aki megnézi, pedig szívezni is szokta néha. Tudom buta kérdésnek tűnik de nekem sokat jelent.


jan. 24. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akarja, hogy tudd, még mindig szeret, és ezért csak kesöbb nezi meg a storydat hátha nem látod
jan. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de helyette bizonyos oldalak segítségével letöltöm.
jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ez olyan édes.

Én inkább örülök ha meglátom a nevét..

jan. 24. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom erre csak a fiatalok tudják már a választ, én már kinőttem abból, hogy másokat nézegessek instan.
jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
"de a távolság miatt nem folytattuk a dolgokat" - Innentől teljesen felesleges azt tippelgetni, hogy miért nézi, mikor nézi és hasonlók.
jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fix mert meleg lehetsz
jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!