Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar akkor most? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar akkor most? Csak szórakoznak?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj akivel beszélgettem, el is hívtam randizni, bele is egyezett, de aztán visszamondta és azóta csak nem is köszön. Én megpróbáltam pár hét alatt túltenni magam rajta, több kevesebb sikerrel. Múltkor szállok fel a buszomra, jöttek mögöttem a barátnőjével, leültem a helyemre. A barátnője beült elöl valahova, a csaj mondja neki, hogy üljenek át "oda". Ez az oda az előttem lévő üléspár volt. Egész úton hangosan nevettek, üzeneteket mutogattak egymásnak, pasikat röhögtek ki akik nekik írogattak meg próbálkoztak náluk. Egyszer csak felkaptam a fejem a nevemre, mégpedig a barátnője megkérdezte, hogy "az ki?" Ő pedig erre a nevemmel válaszolt. Azt hittem most engem fognak körberöhögni, de nem, én voltam az egyetlen aki nem képezte kibeszélés tárgyát, a barátnője annyit mondott, "írj már rá azzal, hogy "hiányzom?"" Erre a csaj mondott valamit de már nem hallottam, meg nem is figyeltem annyira oda, de azóta se kaptam hasonló üzenetet, szóval gondolom az ötlet el lett vetve. Próbál valami jelet küldeni azzal, hogy direkt elém beül és hangosan rólam beszél? Ha akar valamit, akkor miért nem mondja meg egyenesen?

jan. 24. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudták, hogy ott vagy?
jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég nehéz nem észrevenni, feltűnő jelenség vagyok, plusz konkrétan mögöttem szálltak fel, nem hiszem, hogy elkerültem a figyelmét
jan. 24. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, elutasított, neki kell lépnie feléd.
jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként valószínű, hogy játszmáznak. Éretlenek.
jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Kerüld el messzire. Rossz vége lesz.
jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!