Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám úgy elhívni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám úgy elhívni a bálba, hogy ne gondoljon semmi hátsó szándékra?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van egy lány, aki régen eléggé tetszett nekem, de még egy-két éve tisztáztuk, hogy ez nem kölcsönös és nem lesz semmi köztünk, de azért barátok maradtunk. Én ez idő alatt teljesen letettem róla úgymond, és azóta is tök jóban vagyunk. Most viszont lesz egy bál a suliban, és gondoltam felkérem őt, mert attól még, hogy már nem gondolok rá úgy, még mindig egy végtelenül kedves és jófej lány.

Hogy tudnám úgy felkérni őt, hogy ne legyen benne semmi hátsó szándék, és tényleg csak, mint két barát szeretnék menni vele, csupán azért, hogy mindkettőnknek legyen kivel táncolnia, ha úgy adódik?(Kontextushoz hozzá tartozik még, hogy nem kötelező párban menni, nagyon sokan mennek egyedül)



febr. 6. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt el neki. Hogy jófejnek tartod, szívesen mennél vele, de ne értse félre, nincsenek hátsó szándékaid.
febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják. Igazából tisztáztátok a helyzetet, szóval nem hinném, hogy félre fogja érteni.
febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlmagyarázni. Egyszerűen kérdezd meg, hogy szeretne-e veled elmenni a bálba. A többi meg majd alakul. Ne kezdj el magyarázkodni, meg bizonygatni, hogy nem akarsz tőle semmit. Gyanítom, hogy nem lennél szomorú, ha a lány időközben meggondolta volna magát, úgyhogy ne zárd ki ennek a lehetőségét.
febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom, hogy elhívd a bálba. Fájdalmat okozhat neked és gondolom kemény meló lehetett barátsággá redukálni magadban a dolgokat. Sajnos úgy érzem, nem csak attól félsz, hogy félreérti a meghívást, hanem attól is, hogy a bál hatására ismét felerősödnek az érzéseid, amik - valljuk be -még mindig megvannak.
febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!