Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért haragszik rám a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért haragszik rám a lány, mert szörnyen viselkedett velem, és beszéltem a barátnőivel, mivel az egyikkel összeismerkedtem, ez normális?

Figyelt kérdés

Gyűlöl, hogy most "miattam" utálják őt és haragudnak rá, közben csak az igazat mondtam, leplezetlenül, nem titkolva, hogy azért én sem voltam teljesen szent, csak konkrétan elmondtam a történeteket.


Kell tennem valamit? Vagy rosszat tettem volna?


márc. 6. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a lány? (Sejtésem szerint max 15 lehet...)
márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"mert szörnyen viselkedett velem"

Ez pld nem tudom mit takar, de ha valóban szemét volt veled akkor magának okozta..

Mindazonáltal azt sem tudjuk mit meséltél a barátnőinek, a nagyon magán jellegű dolgokat nem hiszem hogy meg kéne osztani másokkal. Aztán az a bizonyos lány a barátnőd volt? Vagy csak ismerős? Kb semmi konkrétumot nem tudtunk meg a sztoridból..

márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!