Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna ha tiniként nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha tiniként nem lenne kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Rossz lenne ha nem tapasztalnád meg a szerelmet, szexet? Zavarna később?
márc. 10. 10:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%
Látva a többieket akiknek van, akkor talán, amúgy az a lényeg te mit érzel belül! ha úgy érzed nincs itt még a te időd akkor felesleges erőltetni, idővel eljön úgyis így vagy úgy. De vannak nem is kevesen, akik tényleg nem tapasztalják meg sehogy sem.
márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Én már 13 évesen full kanos voltam csakhogy a lányokat mindig az idősebb fiúk érdekelték úgyhogy ez eléggé zavart
márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
58%
A szerelem és a szex nem egymás velejárói. Előbb szerelem, majd házasság és aztán szex.
márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha zavar tenni kell ellene
márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Igaz jövőre már 20 éves leszek, de egyszerűen nem vágyom párkapcsolatra és ez ígyis marad. Az életem mindig is egyedül képzeltem el 🤷
márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

3 ja 7 évesen voltam szerelmes egyik osztálytársamba de 13 évesen már beindult a hormonrendszer úgyogy én a szexre összpontosítottam

Minden férfi a szexre összpontosít, amit leírtál az kábé a 19 században volt divat amikor anyuka kísérgette a lányát a bálba ugye akkor se véletlenül nehogy a kislánynak beakasszanak tudták ezt már akkor is

márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

igen eléggé zavar, 13 éves korom óta vágyok egy barátnőre de mivel nem vagyok chad alfa ezért messziről kerültek mindig is a lányok

20f

márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam meg tini korban hogy milyen egy párkapcsolat és ez zavar/zavart is.
márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyira nem zavart. Nem is esett jól, mert vágytam volna rá de nem is volt olyan égető vágy bennem. Most így huszonévesen visszagondolva iszonyat jó lett volna, nem most kellene megtanulnom ismerkedni, kiismerni a másikat, alkalmazkodni, stb.
márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!