Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres, ha azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, ha azt mondta nem szeretne kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerettem egy srácba, aki egy éve lerázott. Egy hónapja írt nekem, mert érdekelte, hogy mi van velem. Azóta megismerkedtem egy sráccal, egy hónapja randizunk és nem sokkal azután hogy kitettem egy közös képet rám írt a másik srác. Mi a jó ebben? Most teljesen össze vagyok zavarodva. Újra azt érzem, amit régen, és haragszom magamra, amiért ezt érzem.
márc. 26. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj magadra. Az érzéseket nem lehet befolyásolni. Amúgy nem jött neki össze más, ezért írt rád, hátha te igent mondasz. Mivel tudja,h te akartál tőle valamit, gondolta még most is megkaphat. Dugni akar. Ennyi. 30/N
márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Miert dobnal egy 1 honapos kapcsolatot egy olyan sracert aki lerazott teged es valoszinuleg csak azert irt rad mert alakuloba van neked valaki es hirtelen feltekeny lett.
márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Lehet nem tudta, hogy kapcsolatban vagy/voltál
márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nyíltan mondta hogy nem akar kapcsolatot, és tudta hogy van párod, akkor tényleg nagyon rossz volt tőle, az ilyennel sosem szabad összejönni.
márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy lerázott, még bírhat téged emberileg. Sztem csak simán érdeklődött, nem akart ő semmi rosszat.
márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!