Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavaró, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavaró, ha egy lány pattanásos? (Kicsi pattanások)?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál, kozmetikusnál, ápolom az arcomat, de elég gyakran kiütnek ilyen pici pattanások. Ne nagy gyulladt, vörös ragyákat képzeljetek el, hanem pici gumókat a bőrön, amik akkor látszanak, ha úgy esik rájuk a fény.

Amúgy csinos, vékony vagyok, csinin öltözöm és mindig odafigyelek az ápoltságra. A pattanásokat lemattítom púderrel. ^^


márc. 30. 06:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj 🙂 hormonok
márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel semmi bajom nincs, egyrészt ebben korban szinte mindenkin kijönnek ezek, másrészt meg alig észrevehetőek.
márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
korral jár, majd elmúlik...amúgy nem zavaró
márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is sok patanásom van.
márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj nyugodtan
márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
kicsit sem zavaro
márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar
márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem úgy nézel ki mint akinek gombák nőnek ki az arcából akkor senkit nem érdekel az a kevés.
márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy csak én vagyok weird, de számomra egyébként még aranyos is, ha egy lánynak ilyen apró, sűrű pattanások vannak az arcán :D
márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!