Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több esèlyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több esèlyem nála?

Figyelt kérdés
van egy lány, akivel miután 2 hét beszélgetés után elkezdtünk találkozni, nagyon úgy nézett ki hogy kapcsolatban leszünk. ő is mondta hogy mennyire tetszem neki, és csak velem tud ennyire jól beszélgetni azokról a témàkról amiről mással nem. éreztem hogy valami változott egy idő utàn, kiderült hogy még nincs túl valakin, és adott neki még egy esélyt amit nekem nem mondott el, és újra összetörték. tudom hogy köztük nem lesz semmi, mert csak szórakozik vele. de érzem hogy kettőnk közt “több” van mint barátság, hiába nem szerelmes belém. vagy is az volt az elején, csak nem volt elég elvileg. de amikor kettesben vagyunk akkor csillogó szemekkel néz ràm, és tényleg boldognak tűnik, mostanában szorosan hozzám bújik ha megölelem. de azt mondja nem akar senkit jelenleg mert még nincs túl azon az emberen. lehet nàla esélyem? hogyan tudnék elkezdeni közeledni felé? ő tudja hogy többet érzek irànta, és pàrszor célózgatott is hogy majd talán túl tud lépni ha jön jobb(ő mondta hogy ez célzás volt)
ápr. 2. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete a tartalékolásnak. Van egy srác (te), akivel bármikor összejöhet, ha nem talál jobbat. Te vagy a b-terv.
ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
igen xd én is így jártam xd
ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van/lehet esélyed nála, ha neked megfelel b-tervnek lenni, és nem talál nálad jobbat (ahogy #1 írta). És sajnos fog nálad jobbat találni.

Ez nem azért van, mert nem vagy elég jó, csupán azért, mert mindig mindenben van/lesz valaki aki tehetségesebb. Pl. ha te vagy a leggyorsabb futó a világon, előbb-utóbb akkor is lesz valaki, aki gyorsabb nálad.

Szedd össze magad és keress egy olyan lányt, aki számára te vagy a terve, aki veled akar lenni, aki téged akar.

ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
friendzoneba tesz, addig meg míg nincs más, jól elvan veled
ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!