Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok ennyire ra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ennyire ra gorcsolve arra h palit talaljak?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mostanaba nagyon ra vagyok gorcsolve arra hogy legyen palim es sokak szerint azert nincs mert mindig ez jar a fejembe, barhova megyek mindig remenykedek h talalok, es aztis tudom h pont ezert nem talalok mer ra vagyok gorcsolve, hogy tudnam ezt egy kicsit elfelejteni? hogy ne legyek ennyire ragorcsolve, esetleg tanacs?
ápr. 7. 23:55
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
azon gondolkoztam h elkezdek mostanaba edzeni meg magammal foglalkozik, de hiaba legbelul meg mindig bennem van ez a vágy
ápr. 8. 00:18
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszik senki? Ha nem volt még sose barátod, akkor lehet azért, mert azt hiszed lemaradsz, kimaradsz belőle. De van egy csomó időd erre,cez tipikusan olyan dolog, amit nem jó elsietni
ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Azt első dolog, ami miatt nincs, hogy "pali"-nak hívod őket. Tudod, a szóhasználat utal arra, miképp gondolkodsz, milyen a jellemed. Elsőnek lehet, ezen kellene változtatnod...
ápr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Pali?!! Azta mindenségit. Lehet hogy a palimadar jobb szó lenne. De elég sekélyes gondolkodást sugall.
ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Az a fő baj, hogy ezek szerint csak azért szeretnéd, hogy járjon veled egy Pál, hogy legyen. Nem érdemes csak ezért összejönni valakivel, mert számodra csalódás lesz, a srácot pedig nagyon megbánthatod.
ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Engem Palinak hívnak, írj rám, bébi🐰😉
ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

Érdemes foglalkoznod és fejlesztened magadat mentális és fizikailag (akár 1-1 sétával) is, illetve próbáld meg elérni azt, hogy ne görcsölj rá, mert ez nekem se segít párkeresés terén.

Illetve próbáld meg elérni azt, hogy természetesen kívánj magadnak egy párt, ne egy palit, szóval mentálisan is álj át ezügyben.

ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
nektek amugy nem mindegy hogy mondom? mivel fiatalabb vagyok igy nalunk ezek a “szlengek” ugymond az a lenyeg vagjatok mirol beszelek, nektek Magyaroknak tenyleg mindenbe bele kell kotni? nem csodalom hogy sokan utalnak minket (Magyarokat) foleg a kulfoldiek
ápr. 8. 09:21
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Valamit nem értek: egyszer a magyarokról kívülállóként beszélsz, egyszer meg T/1-ben. Most akkor melyik a helytálló?


Van egy apró bibi a gondolkodásmódodban: teljesen mindegy, te mit gondolsz, mi helyes vagy sem... Van egy mondás, a tetteid megválaszthatod, a következményeit nem.

Szleng vagy nem szleng, a beszédstílus, a viselkedés, a megjelenés már eleve beszűkíti azoknak a körét, akik Téged valaha is komolyan fognak venni. Tudod, a mai trendben a csíkos a csíkossal, pöttyös a pöttyössel. És az, hogy te csíkos vagy-e vagy pöttyös, azt nem te döntöd el, hanem mindig a másik fél. Akármennyire is tiltakozol, mások véleményét rólad ezzel nem tudod befolyásolni.


Így tehát elsőízben javaslom, próbáld meg belőni magad egy "piacra", hogy kinek a társaságát akarod bevonzani magadhoz. Tanuld meg ezen körnek a játékszabályát, sajátítsd el az értékrendjüket, s akkor sokkal könnyebb dolgod lesz.

ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy nekünk magyaroknak, miért te mi vagy? Hogyha ugyanaz a putris cigány vagy aki privát üzenetben szidott engem mert leírtam, hogy a beszólogatós csávók gázak akkor nem lepődök meg a gondolkodás módodon most sem.
ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!