Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a fiúknak, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a fiúknak, akik kondiba járnak fontos az, hogy a barátnőjük is ugyanezt tegye?

Figyelt kérdés

A srác, aki tetszik jár kondiba. Én nem, de rendszeresen úszok. Az nem egy kifejezetten alakformáló tevékenység, nem is azért csinálom, hanem a mozgás miatt. Nem vagyok egy piszkafa, de túlsúlyos sem. Vannak idomaim, csípőm, combom és ezek nekem tetszenek, nem szeretnék ilyen feszes testet, mint amilyen sok kondizós lánynak van (és nem is a testépítőkről beszélek). Ők nagyon szépek és tényleg csodás az alakjuk, de nekem tetszik saját magamon az az egyfajta "puhaság", ami most van.


A srác sem azért tetszik, mert jár kondiba, ez számomra nem kikötés egyáltalán, de mióta megtudtam, hogy ő jár, kicsit bennem van, hogy mi van, ha ő azért nem vonzódik majd hozzám, mert én nem teszek ugyanígy.


Tehát összességében kiváncsi vagyok, hogy általánosságban a kondis fiúk hogy vélekednek erről.


Előre is köszönöm a válaszokat!



ápr. 8. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos, sőt lehet hogy szerencsésebb is így. Egyedül jobban szeretek edzeni. Ami viszont nagyon fontos hogy sportoljon valamit, ne tunyuljon el. Ha ez az úszás, akkor az úszás. Ha lovaglás, tánc vagy bármi más mozgás nekem mindegy. Én is vigyázok az alakomra és az egészségemre, elvárom a barátnőmtől is hogy a legjobb formáját hozza
ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy edz csak ne nézzen ki úgy mint egy söröshordó.
ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bejön, ha a csaj olyan erős, mint én, de nem feltétel:)
ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!