Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Széles csípő fiúknál/nak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széles csípő fiúknál/nak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16f vagyok. Szóval az a harci helyzet, hogy genetikailag is széles valamennyire a csípőm + ezen még van egy plusz zsirreteg ami egyáltalán nem akar eltűnni.


És kaptam pár sértő megjegyzést, hozzáteszem nem szoktam ezekkel foglalkozni, de ez bennem is felmerült, hogy vajon ez normális?


És ami a legjobban érdekelne, hogy ez lányokat mennyire zavarja? Esetleg ciki?



Köldöknél kb 83cm a derékra pontosan nem emlékszem de legalább 6-7cm-mel kevesebb(vagy többel.)


Ha kell képet is küldök


Válaszokat köszi



#tini #csípő #csontozat #Széles csípő fiúknál
ápr. 9. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Korodbeli lány vagyok, írj privátban

ápr. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A 80 cm fölötti körméret csak akkor nem sok, ha legalább 180 cm vagy, alatta minden esetben elhízást jelent.

A megoldás a te esetedben csak az, ha elkezdesz normálisan enni (nem zsírosan, nem tele szénhidráttal), másrészt meg elkezdesz valamit sportolni - akár a futás is jó, nem kell drága terem vagy hasonló, de naponta legalább egy óra intenzív mozgás.

ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Volt hasonló alkatú fiúm: genetikailag széles csípő + túlsúly. Hát volt min ülnie, az biztos. De aki szereti a másikat, az elfogadja ezt is, emiatt ne aggódj.
ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi a kérdés? Nem hinném, hogy ez a kis zsírfölösleg bárkit zavarna, ettől nem kéne összetörni!
ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
A gond az, hoyg a kérdezö 16 éves gyerek, és már elég sok fölösleg van rajta, 10 év múlva hízódisznó alkata lesz, ha nem kezd most odafigyelni!
ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm a válaszokat. Sok jó tanácsot kaptam.


Másodszor, nem, nem vagyok elhízva, csuklomat simán aterem, 60 kg vagyok vasaggyal, szoval ne ertsetek félre, nem vagyok kövér egyszerűen ott van egy kis zsirreteg amit nem tudok leadni, de ha leadnam akkor is széles lenne a csípőm.

ápr. 10. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

AZ lehet, hogy MÉG nem vagy elhízva, de a 80 cm fölötti haskörméret arra utal, hogy ott elég sok fölösleg van.

Nem kizárt, hogy genetikaliag is szélesebb a csípöd, de valószínüleg a lerakódott zyírréteg is sokat számít.

Ha elkezdesz jobban odafigyelve enni, de föleg rendszeresen sportolni, akkor ez a zsírréteget le tudod bontani, fel tudsz izmokat építeni és ha a vállövved szélesebb lesz, akkor a csípöd arányban keskenyebb hatású lesz, neked pedig férfiasabb alakod, arányaid lesznek. (meg nem mellékesen egészségesebb is leszel)

ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!