Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? A bátyám barátnőjével nagyon jól kijövök, de a mióta hozzánk költözött, kicsit túl közel kerültünk egymáshoz és habár ő nem mondta ki, de vonzódik hozzám.

Figyelt kérdés
Én szeretem a bátyámat, mindíg is jó testvérek voltunk ezért eszemben sincs rámozdulni a csajra, viszont a lányt sem akarom megbántani mert kb az egyetlen barátai vagyunk egymásnak. Szeretném megoldani a helyzetet mert ő is szenved emiatt és bűntudatunk van.

ápr. 24. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
"habár ő nem mondta ki, de vonzódik hozzám" - Akkor honnan tudod?
ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Utalt rá ,de nem ez a lényeg mert ezt a részt nem szeretném kifejteni
ápr. 24. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Fogjatok szendvicsbe :D
ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"a lányt sem akarom megbántani" - Nem akarod megbántani azzal, hogy nem cseszel ki a testvéreddel? Nem szeretnék rosszat feltételezni rólad, de ez kicsit amolyan alibinek hangzik...mondván, csak a lelki állapotára való tekintettel nem offolod ki, miközben azért nem, mert nagyon is akarod magadnak.

Jobb lenne még most lezárni ezt, mielőtt tovább bonyolódik az ügy.

ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Beszélned kéne a bátyáddal, hogy a nője nem bír magával! Ehhez azért gerinc kell, hogy egy nő a párjának valamelyik rokonára rámozduljon, ez vészjósló már most.
ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, kacérkodsz a veled egy fedél alatt élő bátyád nőjével? Értékrend, erkölcs, testvér stb: jelentenek ezek a szavak neked valamit?
ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A tesód nője tabu minden normális helyen.
ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akik megkérdőjelezik az erkcsömet, azok elolvasták mit írtam?


Kieg. a lány azért költözött hozzánk mert az otthoni viszonyok nem jók. Egy szóval sem mondtam hogy kezdenék vele valamit,de mimt mondtam barátok lettünk, ezért segíteni akarok hogy túljusson az érzésein

ápr. 25. 06:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 "segíteni akarok hogy túljusson az érzésein" - Az érzésein úgy juthat túl, ha minél kevesebbet érintkeztek.
ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 9es mondja, ebből vagy az lesz hogy egy gerinctelen féreg leszel aki lecsap a testvére nőjére, vagy megszakítod a barátságot.
ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!