Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánnyal beszélgetek de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal beszélgetek de nem fordít elég figyelmet, akkor csak szó nélkül hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, és mostanság nem nagyon sokat beszélgetünk. Hamar válaszol, de általában semmit xd Úgy értem hogy pár szót. Szerintem rengeteg emberrel beszélget. Párszor eltűnt csak úgy random beszélgetés közben, aztán ráírtam volna hogy ha nem akar akkor hagyjuk, de amit elküldtem az első üzit, egyből válaszolt és azt hazudta nem volt net eddig xD Én meg nem mondtam semmit erre, csak mondtam hogy inkább alszok mert késő van(fáradt voltam, nem akartam vitázni xd). Aztán ő írta hogy másnap majd ír meg minden, és úgy is lett jóreggelt üzi meg minden.


Szóval egyik nap ilyen, másik nap olyan.


máj. 10. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki a beszélgetés végén, hogy majd írjon rád. Írd meg neki, hogy mikor. Teszteld, hogy ír-e majd.
máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább el kéne hívnod valahova, élőben csak rád figyelne.
máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teszteld, hogy mennyit figyel rád/ mennyire érdekled őt.

Pl.: (ez egy hülye példa lesz) tegyük fel, hogy beszélgettek a beteg kutyájáról és a beszélgetés végén mondod, hogy majd holnap számoljon be róla, hogy mi van a kutyával.

máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!