Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az iskolamban, aki elegge tetszik nekem es azt gonoltam hogy en is tetszem neki. Azert gondoltam ezt, mert sokszor osszeneztem vele, baratnoim is mondtak hogy sokszor engem nez, egeszen udvarias velem es sokszor elmosolyodik amikor meglat/eszrevesz. De mindekozben talalkozgatni szokott egy lannyal delutanonkent (kicsit ugy nez ki, nem csak baratkoznak), amivel nem lenne bajom, csak nem ertem hogy akkor miert viselkedik igy.

Ti mit gondoltok?


máj. 14. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Elképzelhető, hogy több vasat tart a tűzbe. Ha a másik csaj valami miatt kikerülne a képből, akkor folytathatná veled.
máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is elképzelhető, hogy több lánnyal is találkozik ismerkedési céllal és többel is randizhat szerintem 1 ember amíg nincs elkötelezve 1 ember iránt.

Illetve szerintem teljesen normális az ha egy tini több emberrel is ismerkedik egyszerre tini korban.

máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek az 1. válaszolóval, bár az is lehet, hogy a másik lánnyal TÉNYLEG csak barátkoznak
máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy közömbös neki és arra vár, hogy adjál jelzést feléje, amikor rád mosolyog.
máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem úgy tűnik, hogy te vagy a tartalék. De ne legyen igazam.
máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélek valakivel, mégis ha valaki tetszik ránézek szépen. Nincsenek összekötve, nem egy pár. Írj rá bátran!
máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
"Kedves" 61%-os lepontozó! Elárulnád, hogy miért pontozol mindenkivel ellentétesen?
máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert mással is beszél még nem leszel neki második opció. Társalogj vele.
máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

#8-nak:

alighanem a pontszámait "akarja" ezzel csökkenteni, mert azt hiszi, hogy ezzel éppen növeli...

máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!