Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy be jövök az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy be jövök az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Csajról van szó, a történet hogy megkérdeztem van a rágója aztán egy amit rágott a foga közé tette és megkérdezte elfelezzük? Gondoltam ez egy jel (mert nekem nagyon bejön a csajszi) és elhívtam kocsikázni. Aztán mondta, hogy programja van és a beszélgetés végén annyit mondott aranyos vagyok. Ezek szerint csak viccelődött és nem is jöttem be neki egyáltalán??
máj. 23. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Elég egyértelmű helyzet volt, de nem éltél vele.
máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De, kezdetnek nem rossz. Hívd el máshova is, majd alakul.
máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá néha, keresd a társaságát és meglátod, hogy mi lesz. Szerintem bejöhetsz neki, vagy ha esetleg nem is, akkor is valamiért humoros veled, tehát minimum jó haverok lehettek, bár szerintem lehet több is.
máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Aranyos=papucs, barátnak való (friend zone)
máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

*bejövök

Igen, szerintem bejössz neki.

máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ma odamentem hozzá és elkértem a telefonszámát. Erre azt mondta, hogy ennél bénább csajozós szöveget nem hallott. Lehet félreértettem valamit.
máj. 24. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Köszöntelek a valóságban. Ember, kocsival rendelkezel és úgy gondolkodsz mint valami óvodás. Te komolyan azt hitted, hogy egy ilyen Zs kategóriás tucat próbálkozással történni fog valami? Ez nem egy mesekönyv. Egy rágó elfelezés miatt te már ilyeneket feltételezel?
máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Történhetett volna. Ha sose próbálja, sose derül ki.
máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
19%
Bejövök, egybeírjuk, igekötő csak az ige után van külön.
máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Miért a telefonszámát? Ember, 2024 van, mindenki interneten kommunikál.
máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!