Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok a barátom 18....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok a barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz a 18. születésnapja. Szeretnék neki valami különleges programot, vagy akár különlegesebb ajándék is lehet. A buli nem igazán jön be, nem tudom kit hívnék rá, és amúgy sem társasági személy, inkább valamit kettesben. Nem iszik alkoholt, szóval ilyen helyre sem gondoltam. És mielőtt írná valaki: nem, most a magamnak venni szexi fehérneműt sem esedékes.


Valami olyat szeretnék,amit nem lehet csak úgy bármilyen alkalomra, hanem 18. szülinapra specializálódik. Nem kezdeném el sorolni miket szeret, írjatok ötleteket,akár abból is kiindulhatok. Előre is köszönöm!



2015. máj. 15. 20:42
 1/6 anonim válasza:

1. alkohol, csoki, cukor, chips, popcorn + Kedvenc filmek..

2. Mozduljatok ki! Néz körül milyen az ő zenei ízlésének megfelelő helyek, koncertek akármik vannak és lépjetek le oda.

3. Lézerharc, pánikszoba, paintball.. bár ehhez sok haver kell.

2015. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint mondtam az alkohol nem igazán jöhet szóba :D

A koncerttel csak az a baj, hogy szeretném ha a napján tarthatnánk meg.

A 3. ötletek tetszenek, ebből ötletelek, ha kell akkor be tudok szerezni még pár embert :)

Köszi a válaszod!

Még várom az ötleteket.

2015. máj. 15. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
anált, de most full komolyan :D
2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki értelmes választ?
2015. máj. 16. 00:03
 5/6 anonim válasza:

Ha nekem lenne szülinapom, akkor örülnék a fehérneműnek

vagy esetleg egy kis fűnek.Mondjuk 1 gramm elég kettőtöknek egy estére.Az kb. 2000-2500Ft.

2015. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
rajtad kívül?
2015. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!