Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha valaki itt feltesz egy kérdést, ami a tinilányokat kritizálja szerelemmel, párválasztással kapcsolatban, rögtön elküldik melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Talán nem igaz, hogy a tinilányok 90%-ának rosszfiú kell?

2015. máj. 17. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
nem igaz, de megkeseredett lúzer egész biztosan senkinek nem kell.
2015. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem kerdezel hanem kijelentesz.
2015. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
mert a rossz fiúknak van önbizalmuk
2015. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

ez nem igaz

jo ha a fiu bátor meg minden de mi lányok érzékenyebbek vagyunk és erre figyelni kell

2015. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Egyelek meg, de drága...

Tudod, egy lányt se ismerek, akiknek az kéne. Akik a "páwákra" nyáladzanak, jóval többen vannak, de így se mind. És azok hát... a legjobb esetben sem "rossz fiúk".

Számomra undorító a cigi, pia, drog, vandálkodás, vagy hasonló, ami a rossz fiúkra jellemző. És nem egy hozzám hasonló lányt ismerek. Rendben. Én speciel szeretem a rocker stílusú srácokat, az emokat, gothokat, punkokat és etc hasonlókat, de őket se mondanám rosszf iúnak. Legfeljebb kinézetből csak ezt veszik le róluk az emberek. Az az egy bajom van, hogy nagyon nagy részük cigis, én pedig semmiképp se szeretnék olyan srácot magam mellé.

2015. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!