Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek, ha ennyit kérdez a fiú? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy suliba járunk. És nagyon tetszett nekem, mint kiderült én is neki. Facebookon szoktunk beszélni, de egyre idegesítőbbé válik számomra, mert állandóan csak kérdezget. Van amikor több emberrel chatelek egyszerre, és nem tudok neki rögtön válaszolni, olyankor írogat, hogy "kivel beszélsz? nekem már nem is írsz?"

Meg kérdez valamit, és még le se írtam a választ, már írja a következő kérdést. Komolyan, mintha nem is egy fiúval beszélnék, hanem valami vallatáson lennék. Miért ilyen fura? Csak engem idegesít ez?

18/L


2015. máj. 18. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Úr isten!ez engem is a halálba idegesít.Nem vagy vele egyedül.gondolom azért csinálja mert érdeklődik és minél több dolgot akar megtudni de az ilyen palik ám az idő elteltével még irritálóbbak lesznek ám,mert (tegyük fel)ha már együtt vagytok akkor ugyenezt csinálja csak féltékenykedni is fog,hogy "kivel beszélsz mikor nem velem?" meg ilyenek.Koptasd le!
2015. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2015. máj. 18. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig még azt hittem hogy én vagyok az idegesítő. Én is szeretek sokat írni, de ha sokáig nem kapok választ csak akkor kérdezek rá hogy mi van, de akkor sem így. Csak hogy zavarja-e hogy ennyit pofázok mer ha igen akkor befogom.

Ez már gáz amit ő csinál, ez már kb. engem is zavarna.

20/L

2015. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elején még úgy voltam vele, hogy talán befejezi, de hát már 2 hónapja ez kicsit sok. Vagy már nagyon ://
2015. máj. 18. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Féltékeny.

Amúgy meg nekem az van, hogy írok, 2 hét után sem jön válasz. Suliban nincs kapcsolatunk, mert úgymond én vafok az utált lány, és cikiznének. Írok, hogy, De jó, hogy nem válaszolsz, és rögtön jön, hogy bocsi blabblabla, de van, amikor Ő nyomul.

2015. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!