Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszivni valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszivni valakinek a nyakat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
minek akarod azt csinálni? fölösleges
2015. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Rácuppansz és szívod.. nem lehet elmagyarázni..

Mellesleg undorító és gusztustalan

2015. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mitől lenne gusztustalan vagy undorító?

Én szeretem...

2015. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kutyák szokták megjelölni a területüket. Az emberek pedig a rabszolgatartó társadalmat vége óta csak az állatokat billogozzák.

Találj más módot a tulajdonos megjelölésére, mert a nyakkiszívás nem épp az a dolog, amivel csábítani lehet, legfőképp nem szokás szándékosan tenni ilyet azzal akit szeretsz.

2015. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Sokakat ismerek, akik szeretik. Ha megkérdezed a párod és nincs ellenvetése, akkor meg csináld csak.
2015. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiii ***** válasza:
Attól függ, hogyan gondolod... :D Vért is akarsz?
2015. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piriiiii ***** válasza:

Szerintem sok ember van, akit izgat ez a "dominancia".

Hadd csinálja már azt a kérdező, amit akar, bakker. :D Ha neki meg a párjának ez esik jól...

Amúgy meg ja, olyan, mintha csókolnád a bőrt, csak közben inkább szívod erősen.

2015. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az oldal azért van hogy kérdezzek es mások válaszoljanak a kérdésemre! Nem ítélkező oldal. Ha nekem ez tetszik de nem tudom akkor megkérdezem. Ha regisztráltál erre az oldalra akkor az a feladatod hogy kérdezz olyat ami érdekel vagy válaszolj a kérdésre rendesen! Es nem köszönöm vér nem kell :D igen én csinálom de csak egy piros folt marad ott pár percig es el is múlik utána :D
2015. máj. 21. 17:12
 9/9 piriiiii ***** válasza:
Ne aggódj, a nyak bőre sokkal vékonyabb és érzékenyebb, ott meg fog látszani napokig, ha "jól" csinálod.
2015. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!