Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerelmes vagyok egy fiúba és rengeteget beszélgetünk ( sok időt töltünk együtt )! Anyum nem engedi hogy meghívjam a szülinapi bulimra de más privát buli meg nincs! Mit tegyek? SOS LÉGYSZI SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
egyszeruen hany eves vagy hogy nem engedi ?
2015. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16%

Nem kötelező privát partira hívni őt, hanem elmehettek együtt a diszkóba is!


Ha pedig ragaszkodsz egy privát party-hoz, akkor csak úgy hívd meg pár haverodat és Őt, (vagy csak őt, de nem hinném hogy anyud megengedné!) és egy szolid pizsi partit csapjatok!


Feltétlenül mondd meg anyudnak, hogy ez egy SZOLID buli lesz!

Se ital, se drog, se cigi, se szex!

Akkor szerintem gondolkodóba esik majd!

Üdv

2015. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Hány éves vagy te?
2015. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
12 eves
2015. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
TINI kategória!
2015. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj olyat hogy az osztályodból meghívsz még pár normálisabb fiút is,de sokkal több lányt hívj.
2015. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat !
2015. jún. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!