Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem, most szakítottak a barátnőjével. Azóta egyre gyakrabban el-elkaptam a pillantását órán.(ez volt már előtte is) Mikor megelégeltem, akkor ráírtam facen, elvoltunk, aztán ő írt rám, aztán elkezdtünk snapchatezni és a kockahasáról küldözget képeket *-*. Szerintem bejövök neki, de mikor célozgatok rá, hogy elhívhatna valahova, akkor nem tudom, hogy nem kapcsol vagy csak nem akar. Úgy volt, hogy idén nem jön erdei suliba, de nekem szólt először, hogy mégis jön.


ui.: 2 éve erdei suliban visszautasítottam, mert nem tetszett, és nagy gubanc volt körülötte. Azóta megtetszett.


2015. máj. 23. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy a sors döntsön.😉
2015. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!