Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14eves lany vagyok. Joparan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14eves lany vagyok. Joparan azt allitjak, hogy erettebb vagyok kinezetre es gondolkodasra is mint kortarsaim. Es hat az igazat megvallva en is igy gondolom. ?!

Figyelt kérdés
A lenyeg az ,hogy van egy 17eves fiu.Korulbelul fel eve ismerem.Majdnem minden nap beszelunk es eleg gyakran is talalkozunk.Egy ket alkalommal mar el is csattant par csok.Nem jarunk de neha ugy erzem hogy ugy viselkedunk mint egy szerelmes par.Mert hat azok is vagyunk csak nem mondtuk ki "hivatalosan" is ,hogy jarunk.De azert nekem ebben a kapcsolatban vannak eleg nagy ketejeim....Ha rank neznek meg nem lehetne mondani ,hogy van koztunk korkulombseg.De akik ismernek azok tudjak ,hogy o idosebb nalam joval.Felo hogy ha osszejovunk sokan csamcsognanak ezen a dolgon...En meg annyira de annyira nem szeretnem ,hogy ezert meg romoljon a kapcsolatunk.Help!Tenyleg olyan huuuuu de sok az a 3ev?
2015. máj. 25. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

3 év az a lónak a f**za, ha meg valakit érdekel akkor azt le lehet sz*rni magasról.

F/17

2015. máj. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátod annyira hülye, hogy hagyja, hogy mások véleménye befolyásolja, akkor most kell ez ellen tenni, mert ebből neki lesz baja. Szerintem itt a vak is látja, hogy készülőben van itt valami, csak tisztáznotok kéne a dolgokat egymással.
2015. máj. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En 15 voltam a baratom meg 17,5 es pont letojtuk hogy ki mit mond tobb mint 3 eve vagyunk egyutt. Ha szeretitek egymast es jo egyutt es figyelembe veszi a korod ( pl 16 eves korodig nem fektet meg) addig szerintem rendben lesztek! :) a tobbiek meg csak irigyek lennenek.

18/L (hozzateszem en 17 eves koromig vartsm azzal)

2015. máj. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

lünk a kezdetben volt ilyen, mára azonban tök nem érdekel, hogy ki mit mond, mert jól érezzük egymás társaságában magunkat. Hozzáteszem, hogy nálunk a párom az idősebb, nemegészen 10 évvel. DE nem látszik meg!

24F

2015. máj. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4%

Egy 14 éves kislánynak, a tanuláson járjon az esze!!


Ha tényleg annyira érett lennél, Te is így gondolnád!

2015. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bandi6891 válasza:

Ha szeretitek egymást nem váltok el egymástól,ha nem olyan erős a kapcsolat úgyis szétrombolja valami.Szerintem tudnod kellene és látnod kellene magad körül hogy ilyen korkülönbség még lazán belefér és semmi baj sincs vele,nem értem ez miért kérdéses számodra.


A saját véleményem az hogy nem ő lesz az igazi neked,látva ahogy írsz te bizonytalan vagy,ha sokan mondanák hogy hagyd el a fiút megtennéd,hiszen 14 éves vagy,a baj majd ott lesz ha pár év múlva sem embereled meg magad és nem fogsz kiállni magadért(magatokért).

2015. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KJUsul ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire vagy érett, de egyet mondhatok: a 17 éves fúk 80%-a szexmániás vagy valami defeketje van, kb 10%, aki elég érett és normális gondolkodású egy komoly párkapcsolathoz....


Szóval egy lánynak megvannak a trükkjei arra, hogy kiderítse, a fiú melyik kategória.... használd az eszed! Egyébként meg a korkülönbséggel van a baj, hanem a korral. 14 évesen, bármit is mondanak a modern pszichomókusok, nem érett egy lány a komoly kapcsolatra - mondjuk az esetek 90%-ában. Nem tudhatom, hogy te a 10%-ba tartozol-e, de ha magadba nézel és megpróbálod összerakni mitől is vonzódsz a fiúhoz, hamar rájöhetsz magad is...

2015. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 13 éves vagyok, a barátok pedig 17. Nagya korkülönbség, de nem érdekel. Ha szeretitek egymást, titeket se érdekeljen.

És akik szerint egy ilyen korú lánynak a tanulással kell foglalkoznia, annak üzenem, hogyemellett kitűnő tanuló vagyok, gitározom, és sportolok is! Szóval kedves kérdező sz@rd le azokat, akik ellenzik a kapcsolatotokat

2015. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!