Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy nem érdekelne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nem érdekelnek a korombeli fiúk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és még csak meg sem fordult az eszemben az, hogy megnézzek egy korombelit és mintha ezt fordítva is érezném.. tehát csak az idősebb pasik néznek meg és jönnek oda(19-40) Betegesnek gondolom ilyenkor magam mikor tetszik egy 25 vagy 40 éves férfi de egyszerűen nem vonzanak a korombeliek nem tudok ellene mit tenni

Azt mondják, hogy én is idősebbnek nézek ki kb olyan 19-20nak de nem az erős smink miatt, mert nem sminkelem magam annyira

Gondoltam arra, hogy apakomplexus lehet de a végén elvetettem ezt mert nem váltak el a szüleim és normális családban élek

Segítenétek hogy mi lehet ez?


2015. máj. 25. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindigis a 30-asok jöttek be
2015. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 vagyok
2015. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a mi szerencsénk :D 30/F :P
2015. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert manapság divattá vált, hogy 15-18 évesen 2x annyi idős férfiakkal kell összejönni. Szerintem beteges, hogy 40 körül még valaki odamegy hozzád.

A 30-as korosztály vagy attól felfelé csak kihasználni tudja az ilyeneket, mivel semmilyen téren nem tudnátok egyezni. Vigyázz, hogy egy ilyen le ne hazudja neked az eget, mert bizony bele fogsz esni a csapdába.

2015. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem divatból járok idősebbekkel:D :D nem érdekel nagyon, hogy mások mit gondolnak és nem érzem azt, hogy ha egy idősebb pasi van mellettem, hogy én most vagyok valaki vagy, hogy 'menő' vagyok:D egszerűen vonzanak az idősebbek és én is vonzom őket, azthiszem erről nem tehetek:)
2015. máj. 25. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: manapság? Két generációval ezelőtt még teljesen szokványos volt, ha a férfi egy laza tizessel idősebb, mint a nő. És nem, ez nem az a késő középkori időszak volt, amikor a szülők ötévesen már odaadták a lányukat a gazdag harmincas fószernak, hanem az 50-es évek, amikor a nők teljes jogú állampolgárok voltak. Mégis teljesen szokványos volt a mai szemmel nézve nagy korkülönbség.

Az meg, hogy valaki tud szeretni, és nem csak bizonyos feltételek esetén, pont, hogy nem beteges.

2015. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5: Nem tehetsz róla, de ne mondd, hogy normális az, aki 40 éves létére egy kislánnyal akar összejönni. Jobb esetben ilyen korban már évek óta családja van az embernek, vagy azon dolgozik, hogy korához illő nővel összeházasodjon.

Mégis mi "köze" lehet hozzád? Az az ő szegénységi bizonyítványa, ha szellemileg és életszemléletileg egy gyerek szintjén van.


Biztos lesz egy korodbeli fiú, aki érdekelni fog, feltéve ha nem az a terved, hogy 20 év múlva egy öregedő férfi mellett legyél fiatal nőként.

2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!