Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akart tőlem szabadulni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akart tőlem szabadulni, vagy bunkózott?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem, és az egyik osztálytársam nagyon bejön. nevezzük Zolinak. Béna vagyok ismerkedésben, szerintem gáznak is tart. :D A múltkor tesi órán valamit tanult, és mivel éppen nem volt dolgom, odaültem mellé, hogy beszélgesse vele kicsit. Kérdezte is, hogy hogyhogy nem csocsózok, mondtam, hogy egyrészt mert nem tudok, másrészt meg ott van az a gyerek, aki kissé undorítóan viselkedik. ( egész órán egymás mellett ültek Zolival, és a gyerek hangosan mondta, hogy mennyire jó a seggem... ) erre Zoli fogja magát, és odahívja hozzánk ... mondtam neki, hogy ne szemétkedjen már... Végül ő ment oda hozzá. Szuper volt, 2 percet, ha dumáltunk... Egyszer sem nézett rám, csak mosolygott.


Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy tetszem-e neki, de valószínűleg nem, mert nem keres túlzottan. De én ezt a húzást nem nagyon tudom mire vélni.



2015. máj. 25. 18:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem le akkr
2015. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsi.Szerintem leakart rázni.

De nem tudhatjuk.

2015. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!