Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erezhetek e meg iranta vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erezhetek e meg iranta vagy csak zavar hogy mi van koztunk?!

Figyelt kérdés
Baratom egyik haverjaval kavartunk anno es ez kiderult.. baratommal szakitottunk de kesobb megbeszeltuk a dolgot es halistennek ujrakeztuk. Nagyon megbantam a dolgot es azota mindent megbeszelunk. Szoval akivel kavartam anno elutazott amig nem volt itt minden tokwlwtes volt mindaddig amig vissza nem jott.. hazibulin o is ottvolt velunk egyetembe. Es hat hogymondjam ideges is voltam hogy latom es a kozelebe akartam kerulni furcsan viselkedtem elotte..de lattam o is zavarban van es neha neha rampillantott.. azota amiota kavartunk es vege lett nem beszeltunk.. lehet ez zavar hogy nem tudom mivan koztunk.. vagy nem ertem magam. De a baratomat nagyon szeretem de ezt megsem ertem. Valaki segitene?

2015. máj. 25. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elképzeled magad vele, mit érzel? Jó lenne, vagy nem? Ha azt érzed jó lenne, akkor érzel valamit iránta (legalábbis a barátoddal nem 100%os a kapcsolatotok, az biztos), ha nem, akkor csak az utóbbi.


Engem is megpróbált becserkészni egy srác, akiről kiderült, hogy a későbbi barátomnak egy ismerőse, és mivel egy helyen tanul a barátommal mostanában találkoztunk párszor. És bizony hiába taszít engem azóta, és hiába, hogy abszolút nem tetszik, egyedül az maradt meg bennem jó emlékként, hogy egész jól el tudtunk beszélgetni (mind azt a pár napot:D), mégis furcsa, "izgalmas" érzéssel tölt el, ha összefutunk. Persze lehet csak azért van ez, mert egyébként szinte senki mással nem volt hasonló próbálkozásom, a barátom az első minden téren, csak előtte ez a másik fiú járt ehhez a legközelebb, így nekem kimaradt az életemből a "szappanopera" rész..:D

2015. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Regebben szinte megvolt vele a joviszonyom.. tenyleg elvoltunk mint barat aztan keztem tobbet erezni.. ezt kozoltem vele es hat kikotottunk egymas mellett.. ereztem valamit iranta de nem szerelem. Mostpedig ahogy ragondolok undorodom tolle . Vagyis hiba volt az amit tettunk es nem erzwk iranta mar semmi vagyat semmit. Csak ha a kozeleben vagyok furcsa vagyok.. olyan mintha jatszanam az eszem elotte.. pedig ha eltunik belegondolok kivoltam en valojaban miert is csinaltam. Kapcsolatunk ota egy szot nem valtottunk csak nezzuk egymast es nemtudom mivan.zavar de megis furan erzem magam. Baratommal pedig mas mert ha vele vagyok boldog vagyok imadom es szeretem. De Megsem tudom miez az erzes .:/// bant
2015. máj. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!