Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a szöveg a lányoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szöveg a lányoknál facebookon?

Figyelt kérdés

Egy rendkívül nemes cél érdekében!

Tudom, senki nem olvassa, de néha amikor unatkozom, vajjal kenem be magamat,

bebújok egy hálózsákba és végigcsúszok a konyhapadlón, eljátszom, hogy csiga vagyok.


2015. máj. 26. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

UwU ezt kipróbálom^^ EZT KI KELL PRÓBÁLNOM*.* *O* imádom a csigákat^^

/( ° o ° )\ /( ° o ° )\ /( ° o ° )\

2015. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez valami marketingzseni agyabol kipattant otlet, allitolag a mellrak elleni kampany resze. Szerintem ertelmetlen, de ok biztos jobban tudjak.
2015. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ide is eljutott már ez a hülyeség. Én inkább ajánlanám fel az adóm 100%-át a mellrákosoknak minthogy ilyen hülyeségeket osztogassak meg fb-n.
2015. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon szar h van mögöttes tartalma, elveszi a poént :((((


még szeptemberben volt az a "Tudom, hogy senki sem fogja ezt elolvasni. De néha amikor unatkozok, kimegyek a kertbe, elásom magamat és azt játszom, hogy egy retek vagyok."

AKKOR ENNEK IS VOOOLT?? :(( nem akarom, hogy elromoljon a poéén :)))))))))))

2015. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon noob szoveg. gondolom 400 wn8 sincs annak aki kitalaltA
2015. máj. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mellrák ellenes cucc.
2015. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!