Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Most akkor tudja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Most akkor tudja, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem 3 hete. Az egyik osztálytársam nagyon megtetszett. Beszéltem vele úgy három szót, aranyos volt az osztálykiránduláson, és nagyon mosolyogva mutatkozott be, de csúnyán nézett, mikor visszakérdeztem a nevére. Egyik nap tesi órán egy bunkó srác mellett ült, aki állandóan megjegyzéseket tett a fenekemre, aztán mikor elhúzott, leültem az osztálytársam mellé, kezdtem volna vele beszélgetni, de oda akarta hívni azt a fura gyereket, majd végül ő ment oda. Rám se nézett. Meg akart tőlem szabadulni, vagy mi van?

Ma késtem óráról, de nem volt tanár. Ő volt az, aki elsőre rám szólt, hogy "késtél!" nevetve, mire nagy szívdobbanás közepette odaszóltam, hogy ja, kicsit... Aztán múzeumban voltunk, és lehet, hogy az én paranoiám, de mintha próbált volna minél messzebb kerülni tőlem, hozzám se szólt... Azért egy lány érzi, ha tetszik valakinek, és szerintem nem vagyok számára közömbös, de mintha nem is akarna nagyon barátkozni. Próbáljak vele beszélgetni? Nem akarom, hogy látszódjon rajtam, mennyire odáig vagyok tőle. Esélyes, hogy bele is tudnék szeretni...


18 évesek vagyunk egyébként.



2015. máj. 26. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán egy nagyon kicsit próbálgasd és figyeld a reakciókat de ne nagyon erőstelsd. Osztálytársal amúgysem a legjobb járni mert megunjátok egy idő után egymást. De próba szerencse attól még működhet :D
2015. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha megint ezt a reakciót kapom, mint a tesi órás, akkor én felnégyeltetem magam.


Ránézni sem merek. :/ Félek a visszautasítástól, és az a cink, hogy nagyon tetszik... Az már lejött, hogy nem egy észlény, de legalább megismerhetném úgy, hogy ne jöjjön le neki az, hogy mennyire bejön.. :D

2015. máj. 26. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy tetszel neki, sőt. Ezekből a jelekből ítélve inkább akar lekoptatni mint felvenni veled a kapcsolatot. Én a kiszemeltemmel nem így viselkednék. Azzal az igénytelen sráccal viselkedtem így utoljára a gimiben akinek a szagát se tudtam elviselni, hát még a jellemét. Bocsi ha negatív voltam.

18/F

2015. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj, köszi a választ.


Nem azt mondtam, hogy nagyon tetszem neki, de azt mondta az egyik másik osztálytársam, hogy nagyon sértődős, és nem bírja az okos lányokat. Ezzel nem fényezni akarom magam, de tudok ám nagyon túlbuzgó lenni irodalom és angol órán...

2015. máj. 26. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!