Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (12-14) titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (12-14) titeket mennyire zavar ha egy lány szemüveges? Úgy érzem ha szemüveg van rajtam akkor láthatatlan vagy ok a fiúk számára, nem tudom miért.

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok lányon nagyon-nagyon szexi (jó egy 12 évesen azért nem, az még kislány nagyon :D)

De komolyan.

2015. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aki kommentet ír légyszi írjátok a korotokat is.Amúgy én 13 vagyok.
2015. máj. 27. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, én lány vagyok, szintén szemüveges, és én úgy látom, hogy a legtöbb lánynak jól áll a szemüveg, néha "szebbé tesz" :D

Szóval, szerintem ne izgulj ezen, és szerintem a fiúk sem utasítanának el egy szemüveg miatt ;)

2015. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én 14 vagyok, és több lányt is ismerek akiknek jól áll a szemüveg. Lehet hogy neked nem annyira áll jól a mostani szemüveged? Kérdezd meg amúgy lánybarátaidat akikben megbízol
2015. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, sokan mondják azt, hogy titkárnősen nézek ki, meg okosnak.. :D Valakinek bejön, valakinek nem. Még mindig ott van a kontaktlencse, ami mellett ugye szemüveg is kell, de viszont nagyon jó az is. :)
2015. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem ha szemüveges a lány... sokszor lehet sexi stb ha jól áll akkor szebbít... szóval jó az ;) :) mondjuk lehet azért mert én is az vagyok... de mielőtt szemüvegem lett akkor is jobban tetszett :) 14/f
2015. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bár azért még tényleg kicsik vagytok, de én pl nagyon be tudok indulni, ha egy szép lányon kicsit nagyobb, vastagabb keretű szemüveg van. :D Mármint olyan ami most divat. Amúgy meg szard le őket, pár év múlva úgyis rád fognak járni. :'D
2015. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ha szemüveges vagy nem feltétlenül oka annak, hogy nem vesznek észre a srácok. Igazából a te korodbeli srácokat, még vagy egyáltalán nem érdeklik a lányok, vagy amelyiket igen, az abban a tévhitben él, hogy majd ővé lesz a világ legszebb modelcsaja vagy plázacicája. A részletekre nem igazán adnak.

A baj szerintem inkább az, hogy akinek viszont tetszenél is, az viszont látja rajtad, hogy szégyelled magad a szemüveg miatt, mert a szégyenérzet miatt visszahúzódóbb vagy, nehezebben engeded el magad egy társaságban ahol neked tetsző srácok is vannak. Egyszerűen próbálj meg nem foglalkozni azzal, hogy mások szerint milyen a külsőd. Ha teheted keress egy olyan szemüvegkeretet ami tetszik is neked, nem feltétlenül a divatos dolgok állnak mindenkinek jól, tehát lehet akár egy nagyon egyszerű mindennapos szemüvegkeret is jól fog állni neked. De legfőképp ne foglalkozz azzal, hogy mások milyennek látnak. Légy önmagad, mert ez hozzád tartozik. Ha te sem veszed észre, akkor másnak se fog feltűnni, hogy szégyenled, vagy nem érzed jól magad amikor rajtad van és sokkal természetesebben fogsz viselkedni társaságban.

2015. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval, kapott is egy like-ot. Azt gondold még meg hogy

1) 13 évesen mit szeretnél a fiúktól? Járni velük? Sajnos mi ebben a korban még nagyon nagyon éretlenek vagyunk... Beszélgetni velük? Azt nem befolyásolná az se ha.... ha mondjuk gázálarcot hordanál (na jó az talán egy picit), de sajnos mi ebben a korban nagyon éretlenek vagyunk...

2) Zavar e ha szemüveges egy lány? Hát zavarhat egy tök normális kiegészítő a szebbik nemnél? Hogy is ítélhetnék meg egy lányt egy ilyen természetes dolog miatt? Sokkal inkább befolyásol a bája, a kedvessége, a gondolkodás módja, a nőiessége, mint egy szemüveg. De hozzáteszem (eleget téve a kérésednek) hogy ez egy 20 éves fiú gondolata, és mi 12-14 éves korban még nagyon éretlenek vagyunk...

2015. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szemcsi miatt vagy láthatatlan,bár ha nagyon nem illik hozzád akkor tuti,hogy nem segit a párválSztásban.
2015. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!