Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány izgalmas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány izgalmas?

Figyelt kérdés
Nem csak arra gondolok, hogy nem adja magát könnyen, mert az alap, persze. Hanem milyen a kinézete, kisugárzása, viselkedése...bármi más :)
2015. máj. 28. 17:55
 1/3 To7ka ***** válasza:
69%

Első látásra a pofija és az öltözködése miatt. Nálam a pofi mindent visz, a mosoly, a tekintete már egy nagyon jó vagy rossz nyitás lesz egyből. Legyek rá kíváncsi ahogy ránézek, és legyen egy intelligens, érdeklődő "tekintete".

Utána a beszélgetések. Legyen nyitott, szintén érdeklőd, szeretetteljes, értelmes. Hogy úgy érezzem magam a beszélgetésünk közben, mint aki még még még hallani akarja, és nyugalmat áraszt a jelenléte.

Utána ha komolyodik, álljon meg a saját lábán. Tudjam, hogy folyamatosan teljesítenem kell mellette, együtt teljesítünk, fejlődünk, akarunk segíteni a másikon, és működünk közösen. Én például jelenleg karrierista vagyok, nagyon komolyan veszem a munkám, és jó eredményeket érek el, mellette nem hanyagolom tanulást. Így ezekben a területekben mint most közeli barátomnak, tudnám támogatni. Ő meg rángasson el emberek közé, programokat csinálni, kirándulni, stb... Akarja izgalmassá tenni az életünk, és vegyen benne részt tevékenyen.

Van az a típus aki hátradől, oké, megvan a pasi, jöhetnek a szürke hétköznapok, na az ilyen nagyon nem lesz izgalmas..:)

Remélem tudtam jó tippeket adni!

2015. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden témához hozzá tud szólni nem olyan a randin mint 1 darab fa
2015. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, tudtál segíteni, köszönöm. :) Tudom, hogy az öltözködés szubjektív, de mivel szimpatikus vagy a válaszod alapján, érdekelne,hogy neked mitől izgalmas egy lány öltözködése?
2015. máj. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!