Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt elsősorban a lányoktól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elsősorban a lányoktól kérdezném (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetek egy olyan lánnyal, aki tetszik nekem, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen jelek utalnak rá, hogy viszonozza-e? Másik kérdésem: miről szeretnek a lányok beszélgetni a mindennapi dolgokon kívül, miket kérdezhetnék tőle?
2015. máj. 28. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Kérdés-válasz

- rád mosolyog

- folytatja a beszélgetést, vagyis nem ráz le egy indokkal

- ha ültök, közelebb csúszik hozzád

2. Kérdés-válasz

- a te vagy az ő hobbijáró

- kedvenc sorozat, előadó stb.

14, lány

2015. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha rád mosolyog, érdeklődően viselkedik, keresi a társaságod akkor szerintem elég nagy esélye van annak, hogy tetszel neki. Bár az is lehet, hogy épp ellenkezőleg, ha bejössz neki nem mer veled beszélni. Szerintem mindenképp érdeklődően, határozottan viselkedj vele. Kérdezősködj róla, próbáld megismerni, majd keres valami közös pontot és máris szimpatikusabb leszel neki. Szerintem majdhogynem mindegy miről beszélsz vele. A lényeg, hogy róla, vele kapcsolatban beszélj valamiről.
2015. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!